عکس خصوصی لو رفته از مرتضی پورعلی گنجی با دختر بازیکن پیشکسوت پرسپولیس / پورعلی گنجی به سیم آخر زد /این دختر چقدر شبیه پدرشه!+عکس و بیوگرافی

به گزارش پایگاه ساناپرس و به نقل از ساعدنیوز: در این عکس دریا بنگر در کنار مرتضی پورعلی گنجی، مدافع میانی باشگاه فوتبال پرسپولیس ایستاده است.

بازیهای ملی مرتضی پورعلی گنجی

او پس از بازی در رده های سنی ایران پیش از جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ در اردو های امادگی، برای اولین بار توسط کارلوس کی‌روش به تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد. مرتضی اولین بازی ملی خود را در برابر عراق انجام داد . درخشش در این بازی موجب شد تا کی‌روش در همه ی بازی های این تورنمنت به او بازی دهد .

و نخستین بازی ملی‌اش را در بازی دوستانه پیش از تورنمنت، در برابر عراق انجام داد. درخشش در این بازی موجب شد تا کی‌روش در همه بازی‌های این تورنمنت به او بازی دهد. در پایان مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵، او در فهرست تیم منتخب مرحله گروهی این مسابقات از سوی کمیته برگزاری مسابقات جا گرفت.

مرتضی پورعلی گنجی

مرتضی پورعلی گنجی

باشگاه خارجی 

بعد از جام ملت های آسیا در استرالیا باشگاه های مختلف خارجی به دنبال او بودند . و در نهایت او به پیشنهاد باشگاه تیان جین چین پاسخ مثبت داد و به مدت یک فصل به این تیم چینی پیوست . پورعلی گنجی در سال ۲۰۱۶ با قراردادی رسمی مدت ۱ سال به السد قطر پیوست و به مدت دو سال در این تیم بازی کرد .

سپس در سال ۲۰۱۸ بعد از جام جهانی روسیه با پیشنهاد های زیادی روبرو شد و او اوپن بلژیک را انتخاب کرد و با قراردادی دو ساله به این تیم پیوست که البته زیاد هم طول نکشید ، بعد از یک نیم فصل مرتضی دوباره به قطر بازگشت و به باشگاه العربی قطر پیوست .

پورعلی‌گنجی در تاریخ ۱۶ اوت ۲۰۱۸ با عقد قراردادی دو ساله به تیم اوپن بلژیک پیوست.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی