نعیمه نظام‌دوست: دوست داشتم با مهران مدیری ازدواج کنم / ببینید واکنش مهران مدیری به پیشنهاد جنجالی ازدواج او + فیلم و بیوگرافی

نعیمه نظام‌دوست در جواب به سوالی که در برنامه اسکار از او پرسیدند گفت: دوست دارم با «مهران مدیری» ازدواج کنم

 

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست بازیگر ایرانی متولد 23 آبان 1353 در تهران اسـت. تحصیلات نعیمه نظام دوست دیپلم علوم تجربی اسـت. او دوستان بسیاری در سینما دارد؛ از جمله مرحومه ماه چهره خلیلی ، مریم امیرجلالی ، الناز شاکردوست و لیدا عباسی. در ادامه با این چهره سرشناس کشورمان در بین خانم های بازیگر ایرانی بیشتر آشنا خواهید شد.

نعیمه نظام دوست سلبریتی

خانواده نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست در یک خانواده 6 نفره بزرگ شده اسـت. او 4 خواهر دارد و فرزند سوم خانواده اسـت. بـه جز خودش هیچ کس در خانواده به کار هنری نپرداخته اسـت. نعیمه نظام دوست در دوران کودکی عاشق فوتبال و پست دروازبانی بود. ظاهرا خانم بازیگر در کودکی اش خیلی شیطان بود و به عبارتی، بیشتر پسرانه زندگی کرده است! نعیمه نظام دوست در دوران نوجوانی بیشتر خشمگین بود تا خوشحال. درواقع دوران بلوغ عصبانی را پشت سر گذاشت؛ چراکه شرایط و فضای زمانه او را عصبانی می کرد. نعیمه نظام دوست مدرسه را خیلی دوست نداشت. پدر نعیمه نظام دوست فوت شده است.

نعیمه نظام دوست بازیگر

آغاز بازیگری نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست کار بازیگری را از سال 1370 در گروه های آزاد تئاتر شروع کرد، سپس در مجموعه نوروز 72 داریوش کاردان بازی کرد. نعیمه نظام دوست به طور حرفه ای در سال 1373 و 1374 با ساعت خوش مهران مدیری به عرصه بازیگری پا گذاشت. او در مجموعه ساعت خوش علاوه بر بازیگری به منشی گری صحنه هم می پرداخت اما در سال 1386 توسط محمدحسین لطیفی با بازی در فیلم سینمایی توفیق اجباری هنر بازیگری خود را در عالم سینما هم نشان داد.

نعیمه نظام دوست

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی