طالع بینی / متولدین این ماه ها از همه موفق تر هستند / بدانید

طالع بینی / متولدین این ماه ها از همه موفق تر هستند / بدانید

در خبر زیر یک طالع بینی براساس میزان موفقیت ماه های مختلف سال را میخوانید.

طالع بینی یا علم نجوم ، از دیرباز مورد توجه انسان‌ها بوده است و برای پیش‌بینی آینده و سرنوشت افراد به کار می‌رفته است.در طالع بینی، با توجه به موقعیت استارگان و سیارات در زمان تولد شخص، خصوصیات اخلاقی، سرنوشت و آینده او پیش بینی می شود.انواع مختلف از طالع بینی وجود دارد که از جمله رایج ترین آن ها می توانم به طالع بینی هندی ، طالع بینی چینی و طالع بینی غربی اشاره کنم.طالع بینی هیچ نظر علمی ندارد و صرفاً جنبه سرگرمی دارد. در ادامه یک طالع بینی میزان موفقیت را میخوانید. 

فروردین

اگر متولد برج حمل هستید باید بدانید که شما یک رهبر به دنیا آمده اید و دوست دارید مسئولیت هر کاری را قبول کنید.

نشانه  متولدین این ماه جنگجوست. به همین خاطر شما نیز دوست دارید هر چالشی را در آغوش بکشید و در هر پروژه ای حضور موفق داشته باشید.

اگر موقعیتی بتواند هیجان و کنترل کافی برای شما داشته باشد، قادر خواهید بود از آن برای افزایش حس رهبری و بالا رفتن از پله‌های موفقیت استفاده کنید.

 اردیبهشت

برج فلکی ثور یکی از سخت‌ترین نشانه‌های بروج فلکی زودیاک است.

این افراد وفادار، سازمان‌یافته و مداوم هستند. زمانی که شما دوست دارید همچنان به کار خود ادامه دهید، حتی زمانی که ساعت کاری به اتمام رسیده است، زمانی که کاری برای انجام دادن باشد، هیچ کس به اندازه شما خود را در اختیار کار نمی‌گذارد.

خرداد

مشابه نشانه دوقلوها، شما نیاز به یک کاری دارید که کارهای زیادی را در خود داشته باشد.

چند کار همزمان را بخوبی انجام می‌دهید. شما به سادگی برای انجام یک کار ساخته نشده‌اید. در حالی که دیگر افراد

با چنین حجم کاری دچار خستگی خواهند شد، شما احساس راحتی و آزادی خواهید نمود.

تیر

 امنیت شغلی اولویت نخست افراد برج فلکی سرطان است. شما به یک شغل نیاز دارید که در آن و در خانه احساس امنیت کنید. شما با همان روحیه‌ای که به دنبال لوازم گرم منزل هستید در کار خود به آسودگی دست می‌یابید.

مرداد 

افراد با افتخار و وفادار برج فلکی اسد روح و قلب هر سازمانی هستند. این برج فلکی تحت سلطه خورشید قرار دارد. شما هیجان و گرمای خود را به محیط کار خود وارد می‌کنید.

هیچ شکی نیست، که شما در مسند قدرت هستید و همه افراد آن را درک می‌کنند. همانند بانوی جنگل، رنک سلطنتی شیر نر خود را شناخته می‌نماید.

شهریور

شما مداوم در حال تفکر و چیدن استراتژی هستید. شما همواره کاری برای انجام دادن نیاز دارید! غرق در سازمان و سازمان‌دهی هستید، بسیاری از افراد این برج فلکی در نهایت شغل مدیریت دفاتر یا اداره کردن یک دپارتمان را بر عهده می‌گیرند.

ذهن جزئی گرای شما همه چیز را دنبال می‌کند و شما همیشه در حال برنامه ریزی برای آینده هستید. دسته‌بندی و مدیریت داده‌ها اگر چه برای دیگران یک کار عادی و روزمرگی به شمار می‌آید، ولی برای شما یک روز خوب در دفتر را رقم می‌زند.

مهر

متخصصان کسب و کار می‌گویند که در اقتصاد امروز، اینکه چه کسی را می‌شناسید همه چیز است. یا یک معلم کسب و کار به نام Tim Sanders به این شکل می‌گوید «شبکه‌ی شما میزان درآمد شماست»

آبان 

وقتی صحبت شغل شما می‌شود، شما در یک ماموریت مهم هستید. شما آنچنان خود را در کار دخیل می‌کنید همانند سوختن به شدت زیاد و آن را به تمامی کارهایی که انجام می‌دهید، منتقل خواهید کرد. هیچ جز‌ئیاتی از دید شما مخفی نمی‌ماند و شما تقریبا هر کاری را انجام خواهید داد تا آنچه را که می‌خواهید بدست آورید.

آذر

شما به عنوان یک شخص در برج فلکی قوس یا کماندار نیازمند یک شغل با میدان کاری وسیع با آزادی عمل بالا و هیجان بالا هستید. شما نشانه سفر هستید، یک فرد رویاپرداز که نیازمند رویاهای بزرگ است. یک جا نشستن برای شما چالش محسوب می‌شود!

دی

شما اهمیتی نمی‌دهید که اگر ده سال طول بکشد تا به هدفتان برسید.  جدی با علامت بز کوهی شناخته می‌شود و شما به زندگی مانند یک صخره که بایست از آن بالا رفت، نگاه می‌کنید.

برخلاف نشانه‌های دیگر، شما انتظار تپه‌های کمی را در مسیر دارید. حتی اگر دلسرد شوید، به ندرت اجازه می‌دهید که موانع برای مدتی جلوی شما را بگیرد.

بهمن

شما در محیط دفتر به خوبی کار می‌کنید، اگر چندان خشک و بی‌روح نباشد. شما تحت سلطه هر کسی که حالت رئیس یا کنترلی روی شما داشته باشد، طغیان می‌کنید. شما در محیطی که رهبری گروه را بر عهده داشته باشید و یا فضای کاری زیادی در اختیار شما قرار گیرد بهترین عملکرد را از خود نشان خواهید داد.

اسفند

شاید برای شخصی کار کنید، ولی هرگز او نخواهید شد. افراد برج فلکی حوت همچنین سلطان شفقت هستند، و شما با کارمندان خود مانند انسان‌ها رفتار می‌کنید، چیزی که کمتر در محیط‌های کاری دیده می‌شود.

اخبارجامعهسرگرمی
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی