رونمایی دختر زیبا و جوان مایکل جکسون از استیل جذاب اش در کنار این دو مرد + عکس شش و بیوگرافی

تصویر جدید دختر مایکل جکسون:

مایکل جکسون خواننده، ترانه‌سرا، رقصنده و بشردوست آمریکایی بود. آثار مایکل جکسون در موسیقی و رقص در کنار زندگی شخصی‌اش مایکل جکسون را به مدت چهار دهه به یکی از مشهورترین چهره‌های فرهنگ عامهٔ جهان تبدیل کرد، به گونه‌ای که از مایکل جکسون به‌عنوان یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های فرهنگی قرن بیستم نام برده می‌شود.او از ۵ سالگی وارد صنعت موسیقی شد و به مدت ۴۵ سال فعالیت کرد. جکسون، بیتلز و الویس پرسلی با اختلاف بسیار زیاد از دیگر هنرمندان، پرفروش‌ترین هنرمندان جهان هستند. در سال ۲۰۰۶ کتاب رکوردهای جهانی گینس، رکورد موفق‌ترین سرگرمی‌ساز و صحنه‌گردان تاریخ را به نام جکسون ثبت کرد. تاکنون ۳۹ رکورد در گینس به نام وی ثبت شده که بیش از هر هنرمند دیگری است.

پس از طلاق والدین پاریس، پدرش حضانت او و برادرش را در اختیار گرفت و پاریس تا ۱۱ سالگی (هنگام مرگ مایکل جکسون) همراه با پدر و برادرانش زندگی می‌کرد. او تا پیش از مرگ پدرش شناخت زیادی از مادرش نداشت.

دبی رو اظهار داشت که با مایکل توافق کرده‌است تا حضانت فرزندان با مایکل باشد و آنان را بزرگ کند. گزارش‌ها ادعا می‌کنند که این رابطه یک معامله «اقتصادی» بزرگ برای دبی بوده‌است در حالی که مایکل خواستار پدر شدن بود.

پس از مرگ ناگهانی مایکل، طبق وصیت‌نامهٔ او سرپرستی پاریس و دو برادرش به مادربزرگ‌شان کاترین جکسون سپرده شد.

اما پس از مدتی، کاترین به دلیل بالا بودن سن خود از دادگاه خواست تا نوهٔ دیگرش تاج جکسون[نیازمند منبع] در سرپرستی بچه‌های مایکل به او کمک کند.

 

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی