ویدئو تازه منتشر شده از اجرای زنده یاد علی انصاریان / علی پروین به گریه افتاد

ویدئو تازه منتشر شده از اجرای زنده یاد علی انصاریان سه سال بعد از درگذشتش:

زندگی شخصی علی انصاریان

علی انصاریان در 14 تیرماه سال 1356 در تهران متولد شد.

کودکی علی انصاریان

علی انصاریان و برادرش در کنار پدر و مادرشان

علی انصاریان فعالیت فوتبال خود را از سال 1369 آغاز کرد اما از سال 1375 با رفتن به تیم فجر سپاسی شیراز  فوتبال حرفه ای را شروع کرد. او پس از خداحافظی از دنیای فوتبال در سال 1390 به بازیگری و اجرا روی آورد و در مدت بازیگری خود در بیش از ده فیلم و سریال نقش آفرینی کرد.

علی انصاریان در 15 بهمن 1399 و دو هفته پس از بستری شدن در بیمارستان، بر اثر ابتلا به بیماری کووید 19 درگذشت.

زندگی فوتبالی علی انصاریان

علی انصاریان یکی از پرسپولیسی های متعصب بود که طرفداران بسیاری داشت. او در سال 75 از باشگاه فجر سپاسی جدا شده و تا سال 82 در ترکیب تیم پرسپولیس قرار گرفت.

علی انصاریان و علی کریمی

انصاریان در سال 82 پرسپولیس را ترک کرده و به تیم سایپا ملحق شد اما بعد از یک سال دوباره بازیکن پرسپولیس شد.او در نخستین دوره حضور  خود در پرسپولیس در 88 بازی ، 10 گل برای این تیم به ثمر رساند که آماری بسیار خوب برای یک مدافع میانی به حساب می آمد.

علی انصاریان در فوتبال

علی انصاریان در بازگشت دوباره خود به تیم پرسپولیس در 48 بازی 11 گل به ثمر رساند و در کمال تعجب هواداران خویش به تیم استقلال پیوست.

علی انصاریان بزرگترین اشتباه خود در زندگی را پیوستن به تیم استقلال می دانست اما شرایط ایجاد شده در زندگی فوتبالی، او را مجبور به انتخاب تیم استقلال کرد.

فوتبال علی انصاریان

علی انصاریان در تیم استقلال

علی انصاریان پس از یکسال به تیم استیل آذین رفته و قرارداد یکساله با مدیران این باشگاه بست. او سپس در هر کدام از باشگاههای استقلال اهواز، گسترش فولاد،  شهرداری تبریز و شاهین بوشهر به مدت یک سال به میدان رفته و فوتبال بازی کرد.

علی انصاریان در تیم ملی نیز از سالهای 1377 تا 1386 حضور داشت.

علی انصاریان و رونالدینهو

علی انصاریان و رونالدینهو، ستاره تیم برزیل

 

اخباربازیگران و هنرمندانچند رسانه ای
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی