نقشه اوسمار مو لا درزش نمیره / پرسپولیس با این ترفند استقلال که هیچ قهرمان آسیا می شود!

2 دیدگاه
منتظر محمد که با گلزنی مقابل استقلال در بازی حذفی یک بار دیگر توانمندی‌هایش را در ترکیب تیم خود نشان داد، در هفته‌های اخیر یکی از بهترین هافبک‌های تیم نویدکیا بوده است.
از این سمت هم سروش رفیعی با تجربه سال‌ها بازی در لیگ برتر در سومین مقطع حضور در پرسپولیس همچنان در قلب زمین می‌درخشد و او نیز در نیم فصل دوم شرایط خوبی داشته است.

هر دو بازیکن قدرت پاسور و بازی‌سازی بالایی دارند و البته در دسته بازیکنان تکنیکی و فانتزیست قرار می‌گیرند.در تقابل یک نیمه‌ای آن‌ها لحظات و برخورد‌های جالبی بین این دو بازیکن در گرفت و برآیند این تقابل‌ها تعادلی بود که در بازی برقرار شد قدرت هیچ کدام به دیگری نچربید.

منتظر محمد و سروش رفیعی برای تیم‌های خود بازیکنان تعیین کننده‌ای به حساب می‌آیند و قاعدتا آن‌ها را باید با توپ و دور از بازیکنان حریف دید، اما در بازی‌های فیزیکی در میانه میدان باعث شده حتی این فانتزیست‌ها هم برای تصاحب توپ بجنگند و صحنه‌ای شبیه تقابل هافبک‌های تدافعی را رقم بزنند.

سروش رفیعی که هم در فولاد هم پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده فرمول ماندن در کورس، سبقت از حریف و قهرمانی را خوب بلد است و آنقدر تجربه دارد که بداند چه اتفاقاتی باید رقم بخورد تا پرسپولیس از استقلال پیش بیفتد و در نهایت قهرمان شود، اما خودش به عنوان یک مهره اصلی و تعیین کننده در این ماجرا نقش ایفا می‌کند و باید مثل فصل قبل بهترین ورژن خود را در حساس‌ترین مقطع فصل به میدان بیاورد.

اخبارورزش
استقلالپربازدیدپرسپولیس
 

2 دیدگاه.

  • امین اسماعیل نژاد
    2024-04-01 23:29

    پرسپولیس لایک ❤❤👍 استقلال لاک🤞💢

  • سعید
    2024-04-03 22:34

    باعرض سلام ،من معتقدم عوض اینکه یه شاگرد ازکشوردیگه بیاریم اینجا مربی بشود،میتونستیم،به جوان‌های بومی کشورمون مثل اقایان،استیلی،هاشمیان،مهدوی کیافرصت میدادیم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی