نفیسه روشن از استایل جذابش در عروسی رونمایی کرد | خانم بازیگر زیباتر از همیشه برای داماد سنگ تمام گذاشت + عکس های عروسی

2 دیدگاه

تصویری از عروسی برادر نفیسه روشن در فضای مجازی منتصب به عروسی خودش منتشر شد که باعث واکنش نفیسه روشن نسبت به این موضوع شد.

عروسی داداش نفیسه روشن برای او دردسر شد |  نفیسه روشن پیش پلیس رفت؟

چند روز پیش بود که نفیسه روشن با انتشار تصویری دونفره از خود در کنار برادر تازه دامادش، عروسی او را تبریک گفت و بطور واضح مشخص کرد که این آقای داماد، برادر کوچک تر نفیسه روشن است و از آنجایی که کامنت خانم بازیگر همه چیز را شفاف بیان میکرد، شک و شبهه ای درمورد جزئیات تصویر باقی نمی ماند اما، همین تصویر را با موضوع ازدواج خود نفیسه روشن و عکس همسر جدید نفیسه روشن در فضای مجازی منتشر کردند.

نفیسه روشن

 

ازدواج و همسر نفیسه روشن

نفیسه روشن در سال 1391 با یک خلبان هواپیمای مسافربری بنام بهنام ازدواج کرد، از سال 99خبری مبنی بر جدایی نفیسه روشن از همسر خلبان خود مطرح شد. نفیسه روشن که در سال 1400 به کربلا سفر کرده بود، پس از بازگشت به کشور، با انتشار تصاویری در استوری اینستاگرامش از جمله عکسی از حلقه ی ازدواجش از ازدواج دوباره ی خود خبر داد. در شهریور 1402 شایعه ازدواج دوباره خانم بازیگر با همسر سابقش در فضای مجازی منتشر شد اما ایشان با تکذیب این خبر اعلام کرد به رابطه تمام شده باز نمیگردد.

نفیسه روشن بازیگر معروف و مشهور سینما و تلویزیون که به تازگی سریال رستگاری را در پخش تلویزیون دارد عکس هایی از مراسم عروسی برادرش در فضای مجازی منتشر کرده است. او با انتشار تصویری از خود و برادرش نوشت:عزیز خواهر…

انگار همین دیروز بود ک به املت میگفتی قملت

کنارم بزرگ‌شدی و حس نکردم..فقط حواسم بود هیچی براتون کم نذارم

چشم باز کردم دیدم داماد شدی…

پیوندت با عزیز دلت مبارک همه ما

نفیسه روشن

نفیسه روشن

نفیسه روشن

نفیسه روشن

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

2 دیدگاه.

  • ناشناس
    2024-03-31 21:32

    چقدر تو زشتی دختر
    داداشتم از خودت میمونتر

  • عزیزم ما هم باور نکردیم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی