میلاد محمدی (زادهٔ ۷ مهر ۱۳۷۲) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست دفاع چپ برای باشگاه آدانا دمیرسپور در سوپر لیگ ترکیه و تیم ملی ایران بازی می‌کند.

میلاد محمدی

مدلینگی میلاد محمدی

نشریه بولا اسپورت مالزی در گزارشی از پتانسیل چهره جذاب میلاد محمدی برای مدلینگ خبر داد، اما خود میلاد می گوید اصلا به این فکر نکردم روزی مدل شوم.

من بازیکن فوتبالم و سخت گرفتار تمرینات و بازی، بنابراین وقتی برای  انجام کار مدلینگ ندارم.

بیوگرافی میلاد محمدی فوتبالیست و همسرش فرانک + زندگینامه

میلاد محمدی با همسرش فرانک

دوقلوها فوتبال را از زمین خاکی پشت منزل‌شان شروع کردند. آن‌ها تا نیمه‌شب، حتی وقتی هیچ‌ کس دیگر نمی‌ ماند، در خیابان‌ مانده و با هم بازی می‌ کردند و همین پشتکار باعث پیشرفت آن‌ ها شد. میلاد دفاع و چپ‌ پا بود و برادرش مهاجم و در ایران اغلب جوانان دوست دارند مهاجم باشند و گل بزنند.

بیوگرافی میلاد محمدی فوتبالیست و همسرش فرانک + زندگینامه

ازدواج

آقا میلاد محمدی روز یکشنبه ۱۵ دی ماه ۱۳۹۸ در ۲۶ سالگی با انتشار عکس عروسی خود رسما تایید کرد که وارد جرقه متاهلان شده است، نام همسر او «فران» می باشد

تسلط به انگلیسی و اسپانیایی

من در اولین سال حضورم در اروپا مجبور شدم که زبان انگلیسی را یاد بگیرم و خدا را شکر در این امر موفق‌ بودم

همین‌ طور من به زبان اسپانیایی هم کاملا مسلطم و همه مصاحبه‌ هایم را هم به زبان اسپانیایی انجام می‌ دهم و از لحاظ زبان هیچ مشکلی ندارم

این دو برادر ازدواج کرده اند و عکس های در کنار همسرانشان در صحفه شخصی خود منتشر کرده اند.

بیوگرافی میلاد محمدی فوتبالیست و همسرش فرانک + زندگینامه

میلاد محمدی کیست؟

میلاد ۷ مهر سال ۱۳۷۲ در تهران به دنیا آمد. او یک برادر دوقلو به نام مهرداد دارد. میلاد ۵ دقیقه زودتر بدنیا آمده است آنها دو برادر بزرگ بنام میثم و محسن و یک خواهر نیز دارند.

عکس های ازدواج و عروسی میلاد محمدی و همسرش

این لژیونر محبوب در ۱۵ دی ماه ۱۳۹۸ با انتشار عکس دو نفره خود با همسرش خبر از ازدواجش،

با دختری به نام فرانک داد. وی عکس های در کنار وی در صحفه شخصی اش منتشر می کند.

گفتنی است این بازیکن در سال ۲۰۱۵ به تیم امید ایران دعوت شده و در ۱۵ بازی به میدان رفت و همان سال توسط کارلوس کی روش به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد. او در بازیهای جام جهانی ۲۰۱۸ به عنوان بازیکن فیکس بازی می کرد.

میلاد محمدی