رونمایی صبا راد از همسر اش در حال خوش گذرانی / خانم مجری همسرش را در آغوش گرفت + عکس و بیوگرافی

4 دیدگاه

تصویر جدید صبا راد و همسرش در شبکه‌های اجتماعی:

صبا راد (فاطمه راد) متولد 30/8/59 ، مجری برنامه «به خانه برمی گردیم» است و یک روز در میان در مقابل بینندگان شبکه تهران ظاهر می شود. او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. راد به گفته خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، او همچنین در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است .او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.
صبا راد علاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است او حدود100 برنامه ساخته و برای شبکه پنج تهیه کنندگی کرده است.

ازدواج با مرتضی علی آبادی

مرتضی علی آبادی علاوه بر بازیگری و مجری گری مدیر مجموعه ورزشی تنیس استقلال نیز میباشد.

جدایی صبا راد و همسرش مرتضی علی آبادی

مرتضی علی آبادی درباره زندگی مشترک با صبا راد مجری برنامه تلویزیونی گفت:قطعا کسی که تصمیم می گیرد با فرد شناخته شده ای ازدواج کند، می داند که این مسیر سختی های خاص خودش را دارد البته من باید از همین جا اعلام کنم که حدود 6 ماه پیش از خانم راد جدا شده ام و دیگر ما هیچ نسبتی با هم نداریم.
وی تصریح کرد:اگر هم تا به حال خبر جدایی ما رسانه ای نشده به این دلیل است که نمی خواستیم دغدغه های زندگی شخصی ما وارد زندگی مخاطبانی بشود که هوادار ما هستند.

ازدواج صبا راد با مانی رهنما

صبا راد مجری محبوب به خانه می گردیم که مدتی است حضور او در تلویزیون کمرنگ تر شده است با مانی رهنما ازدواج کرد . این خبر را مانی رهنما در اینستاگرامش با انتشار یک عکس تایید کرد.
صبا راد مجری تلویزیون در کنسرت مانی رهنما دکلمه ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرامش کلی از کنسرت تعریف کرد و مانی رهنما در پاسخ به او از عشق و دلبستگی گفت . همین مطالب باعث کنجکاوی مردم برای دانستن ارتباط اصلی بین این دو شد که در نهایت مانی رهنما دست به تایید این خبر برد.
تو رو میخوام درست مثل، شبی که ماهشو میخواد
مثه کشتی سرگردون، که بندرگاهشو میخواد، تو رو میخوام مثه خاکی که بیتابه یه بارونه، مثه قلبی که دور از عشق یه دم زنده نمیمونه. مانی رهنما، صبا راد، همسر، عشق، اردیبهشت ١٣٩٦

 

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

4 دیدگاه.

 • حمید
  2024-03-31 02:00

  شپا میتوانید در خلوت خودتون نهایت دوس داشتن خود را …
  نه اینکه با در آغوش کشیدن طراحی شده از قبل با چه لباسو و چه رنگی چهره های خودتون رو در معرض دید قرار دهید !!! آیا تا بحال دیده اید زیباترین دختری ک اگر لباسهایش پاره پاره هم باشد خود را در معرض دیدگان همه بگذارد در حالیکه بحدی زیباست ک شاید از همه دنیا ساعتها ب تصویرش ک خداوند بحدی زیبا او را خلق کرده ک بدون ذره ای آرایش یا هیچگونه عمل جراحی ک حتی دستو صورتش را نشسته یکی یهوئی از او ک همیشه اینگونه در خانه و بیرون است سلفی گرفته است !!! اما افرادی از ساعتها قبل با چند ده عمل و آرایشی ک ب قول خودشون همخوانی با لباسو صورتو پشت صحنه داشته داشته باشد !!! ک حتی دوس داشتن را کمرنگ ک هیچ صورت مسئله را پاک میکنید !!!

 • حمید
  2024-03-31 02:06

  شما میتوانید ابراز علاقه خود را در خیلی جاهای دیگر … در پیش خود ب دیده خود ب بهترین نحو … ن اینکه برای دیگران با انواع آرایش و … ب دیده بگذارید !!!

 • حمید
  2024-03-31 02:13

  شما میتوانید ابراز علاقه خود را در پیش خودتان ب بهترین نحو … ن اینکه برای دیگران با انواع آرایش و … ب دیده بگذارید !!! گاهی اوقات از مردانگی خود شرمسار میگردم 😔 !!!

 • حمید
  2024-03-31 02:19

  شما میتوانید ابراز علاقه خود را در پیش خودتان ب بهترین نحو … ن اینکه برای دیگران با انواع آرایش و … ب دیده بگذارید !!! گاهی اوقات از مردانگی خود شرمسار میگردم 😔 !!! گاهی اوقات دیدگانِ خود را … میکنم ناخود آگانه کریح المنظر ها را ک مینگرد !!!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی