تجاوز در روز روشن / عروس بیچاره شب عروسی وارد حجله که شد…

1 دیدگاه

تجاوز در روز روشن / عروس بیچاره شب عروسی وارد حجله که شد…

دختر جوان در حالی که نگرانی در چهره اش موج می زد و همه راه های نجات برادرش را بن بست می دید، با طرح شکایتی علیه برادرش دست به دامان قانون شد تا شاید آخرین راه نرفته را نیز بیازماید.

او در حالی که از یادآوری روزگار تلخ برادرش رنج می کشید، با بغض در گلو به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گفت: برادرم تنها پسر خانواده بود و از همان دوران کودکی گویی با فرزندان دیگر پدر و مادرم به کلی تفاوت داشت.

هر آن چه اراده می کرد برایش فراهم می شد، من و دیگر خواهرانم حتی جرأت نداشتیم با صدای بلند با او صحبت کنیم چون بلافاصله با جیغ های دلخراش او رو به رو و از سوی پدر و مادر سرزنش می شدیم.

به همین دلیل برادرم به فردی لوس و بی ادب تبدیل شده بود و هر کاری که دلش می خواست انجام می داد.او هیچ وقت عادت به «نه» شنیدن نداشت و پدر و مادرم نیز هیچ وقت در مقابل خواسته های او کلمه «نه» را بر زبان نمی راندند. روزها سپری می شد و این وضعیت همچنان ادامه داشت.

بزرگ تر که شد پدر و مادرم هر نوع امکاناتی برای او فراهم کردند تا او به تحصیلاتش ادامه بدهد اما برادرم حتی مقابل معلم و مدیران مدرسه اش هم چهره ای خودمختار داشت و به درس و کتاب اهمیتی نمی داد. به همین دلیل هم ترک تحصیل کرد.

با این حال پدر و مادرم باز هم از او حمایت کردند. از طرفی معاشرت های او با دوستان ناباب نیز آغاز شده بود و گاهی شب ها به خانه نمی آمد. این در حالی بود که هیچ کس جرأت نمی کرد از او بپرسد شب کجا بوده است!

زمانی به خود آمدیم که او به یک معتاد حرفه ای تبدیل شده بود. این گونه بود که پدر و مادرم سال هایی از عمرشان را در مسیر کلینیک های ترک اعتیاد گذراندند به این امید که او را از این وضعیت اسف بار نجات دهند اما دلسوزی های بیجا و حمایت های مالی خانواده ام موجب شده بود برادرم نه تنها اعتیادش را کنار نگذارد بلکه به جوانی بیکار و بی عار تبدیل شود.

او هر روز با مصرف انواع موادمخدر صنعتی در منجلات مواد افیونی غوطه ور می شد تا این که مادرم تصمیم گرفت برای نجات از این وضعیت دلخراش، او را داماد کند ولی آن ها هنگام خواستگاری از اعتیاد برادرم سخنی نگفتند و برادرم نیز به طور پنهانی در خانه پدرم مواد مصرف می کرد، تا این که چند روز قبل همسرش به طور ناگهانی او را در حال مصرف مواد دید و تقاضای طلاق کرد.

او می گوید چرا با پنهانکاری زندگی دختر جوانی را نابود کرده اید؟ مادرم هم به خاطر این موضوع بیمار شده است و از این که زندگی فرزندش در شعله های اعتیاد می سوزد، رنج می برد. حالا که با خیانت ما، خانواده دیگری نیز متلاشی شده است، آمده ام از او شکایت کنم تا شاید…

اخبارجامعه
پربازدیدتجاوز
 

1 دیدگاه.

  • ناصر چپرلی
    2024-03-30 19:59

    ان عروس حق دارد شکایت بکند زیرا پدر ومادر انپسر اورا بی ادب وگستاخ بار اورده بودنداز این گذشته اعتیاد را هر جوری نمیشه مداوا کرد الا که خداوند متعال به سینه اش بریزد

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی