رونمایی حسن معجونی از همسر زیباش / عکس های عاشقانه حسن معجونی و همسر بسیار جوانش+ بیوگرافی

حسن معجونی متولد ۲۸ دی ۱۳۴۷ در زنجان، بازیگر و کارگردان است. فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی (تئاتر) و موسس گروه تئاتری لیو می باشد که با سریال مسافران درخشید و حالا کارگردانی و تدریس هم می کند. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی حسن معجونی و تصاویر جدید وی با همسرش را مشاهده کنید.

بیوگرافی حسن معجونی

فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی (تئاتر) است. حسن معجونی متولد ۲۸ دی ۱۳۴۷ در زنجان، بازیگر و کارگردان است. در کودکی واقعا شیطان بودم و از آن دست بچه‌ هایی که شیطنت‌ شان زیر زیرکی بود و گاهی تقصیر ها را گردن دیگران می‌ انداختم و خودم سکوت می‌ کردم.

همین حالا هم وقتی قرار باشد از ناراحتی فرار کنم و خودم را از شرایط بد بیرون بکشم، شیطنت می‌ کنم و برای خودم می‌ خندم.

حسن معجونی و شروع از کار دانشجویی

از تئاتر دانشجویی شروع کرد تا اینکه سال ۱۳۷۴ وقتی ۲۷ ساله بود با نمایش تلویزیونی پرده عجایب به کارگردانی داریوش مودبیان جلوی دوربین رفت. او در این مجموعه تنها یک ایپزود کنار چهره هایی چون علی نصیریان و رضا ژیان حضور داشت.

از سال ۱۳۷۵ بصورت حرفه ای با با نمایش یادگار سال های شن به نویسندگی و کارگردانی علی رفیعی روی صحنه رفت. او سپس در سال ۱۳۷۶ گروه تئاتر لیو را با هدف آموزشی شروع کرد تا اینکه از سال ۱۳۸۰ اجراهای این گروه شروع شد و حالا باسابقه ترین گروه نمایش کشور است.

ازدواج حسن معجونی

حسن معجونی چند سالیست با خانم هدیه نژاد ازدواج کرده و متاهل می باشد.

بازیگری ام یک سو تفاهم است

بازیگر بودن من در تئاتر و سینما یک سوء تفاهم است و اصلا آن را دوست ندارم ، تازه دارم متوجه می‌ شوم که حتی باید تدریس را هم کنار بگذارم. لذتی که شبانه روز مدام در کارگردانی درگیر می‌ کند، اصلا قابل مقایسه با بازی و تدریس نیست.

عشق غذا

من عاشق خوردنم از چیزی بدم نمی‌ آید و هیچ غذایی نیست که من دوستش نداشته باشم. در مورد رنگ ها هم هر چیزی که با خاکستری مخلوط می‌ شود، من در آن طیف هستم ، اگر بخواهم دقیق‌ تر بگویم ، همه رنگ‌ های سردی که با خاکستری مخلوط می‌ شوند را دوست دارم.

شهرت در تلویزیون

حسن معجونی در سال ۱۳۷۹ با سریال خسیس بصورت حرفه ای وارد تلویزیون شد سپس در سال ۱۳۸۶ با فیلم همیشه پای یک زن در میان است در سینما بازی کرد. در نهایت سال ۱۳۸۸ با سریال مسافران به کارگردانی رامبد جوان در نقش آدم فضایی به شدت دیده شد ، او در سریال شمعدونی سال ۹۴ هم درخشید.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی