آبروریزی در فوتبال ایران/ از وزارت ورزش فشار آوردند تا به استقلال بپیوندم!

یک مهاجم سابق باشگاه استقلال در یک برنامه تلویزیونی گفت اتتقالش به این تیم با کمک وزارت ورزش ( در دوره مسعود سلطانی فر) بوده است. ادعایی که واکنش پرسپولیسی ها را به همراه خواهد داشت.

مرتضی تبریزی یکی از مهمانان برنامه نوروز فوتبالی بود. تبریزی دربخشی از مصاحبه خود درمورد ماجرای انتقالش به باشگاه استقلال صحبت کرد و گفت:«من در آن زمان ذوب آهن بودم و شرایط بسیار خوبی داشتم. پیشنهاد از تمام باشگاه‌های بزرگ وجود داشت. اما من دوست نداشتم از ذوب آهن بروم ولی باشگاه به این دلیل که سال آخر قراردادم بود تصمیم گرفت من را بفروشند. من در این بین تصمیم گرفتم به استقلال بیایم چون از بچگی عاشق این تیم بودم. اما باز هم این وسط اتفاقاتی افتاد و برخی افراد از وزارت ورزش فشار آوردند و کمک کردند که به استقلال بروم.»

مهاجم تیم آلومینیوم در خصوص پیشنهاد پرسپولیس گفت: از آنجا نیز پیشنهاد داشتم ولی چون عاشق استقلال بودم به تیم موردعلاقه دوران کودکی‌ام رفتم.

مرتضی تبریزی در دوره مدیریت امیرحسین فتحی و علی خطیر در حالی که قرارداد گران ترین بازیکنان فوتبال ایران حدود 1 میلیارد تومان بود با قراردادی بالغ بر 1.5 میلیارد + 1.6 میلیارد تومان هزینه رضایت نامه به استقلال پیوست اما به دلیلی عملکرد نه چندان مطلوب مجبور به جدایی از استقلال شد.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی