پریناز ایزدیار از استایل جذابش برای جشن تولدش رونمایی کرد/ خانم بازیگر جذاب همه با این عکش جهانی شد+عکس و بیوگرافی

عکسی از پریناز ایزدیار بازیگر مشهور ایرانی در فضای مجازی پر بازدید شده است.

پریناز ایزدیار 8 شهریور 1364 در بابل به دنیا آمد.پدر ایشان وکیل بوده و از مخالفان تحصیل او در رشته بازیگری بودند اما مادر او از مشوقان اصلی پری ناز ایزدیار برای ادامه رشته بازیگری بودند.

عکسی از این بازیگر در فضای مجازی پر بازدید شده است.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار

بیوگرافی پریناز ایزدیار

مطابق با ویکی پدیا، پریناز ایزدیار در 9 شهریور 1964 در بابل به دنیا آمده است. او فرزند کوچک خانواده است که یک خواهر و برادر دارد و هر دو نیز پزشک هستند. پدرش وکیل و اهل ساری است که به شدت مخالف تحصیل او در رشته بازیگری بوده است. اما مادرش اهل بابل و مسلط به زبان مازندرانی است. در واقع او مشوق اصلی پریناز برای ادامه رشته بازیگری بود.

   

خانواده و تحصیلات
خانم ایزدیار دوران کودکی را در شمال گذرانده و بعد دوره راهنمایی را به دلیل شغل پدر بین شمال و تهران در رفت و آمدند. با این حال پس از چند سال خانواده او دوباره تصمیم گرفتند در شمال زندگی کنند اما پریناز ایزدیار این بار تصمیم گرفت تهران بماند و با خانواده به شمال برنگردد.

پا گذاشتن به دنیای سینما و تلویزیون
خانم بازیگر از همان نوجوانی علاقه زیادی به بازیگری داشته اما به دلیل مخالفت پدر در دوران دبیرستان در رشته تجربی تحصیل می کند. با این حال نمی تواند علاقه اش را نادیده بگیرد به همین دلیل در دوران پیش دانشگاهی موفق به تغییر رشته شده و در دانشگاه در رشته گرافیک به تحصیلاتش ادامه می دهد.

او در دوران دانشجویی با دیگر دانشجویان رشته بازیگری مشغول تمرین بود و در تله فیلم هایی مانند همان روز، داشتن و نداشتن، گور به گور، ماه در سایه و فال قهوه نقش آفرینی کرد.

 

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی