مداح معروف اسطوره پرسپولیس با خاک یکسان شد/ آقای مداح هر چی از دهنش دراومد به علی پروین گفت+ فیلم و جزئیات

به گزارش شمانیوز، علی پروین و حسن روشن چند شب قبل در برنامه ویژه سال نو حضور پیدا کردند. مجری برنامه سال نو و میزبان علی پروین و حسن روشن میثاقی بود. در ادامه مجری از علی پروین و حسن روشن نام خواننده محبوبشان را می پرسند. علی پروین و حسن روشن نام خواننده محبوب خود را بیان می کنند. علی پروین و حسن روشن از دو خواننده غیر مجاز هایده و معین نام می برند که این صحبت جنجال زیادی در فضای مجازی گذاشت تا جایی که یک مداح از الفاظ زشت به این دو فرد بزرگ به کار می برد.

یک ویدیو از سخنرانی یدالله حسینی، رئیس هیئت خادم الشهداء قم در فضای مجازی منتشر شده است. در این ویدیو، حمله به علی پروین و حسن روشن به دلیل اشاره به هایده و معین در برنامه تحویل سال نو صورت گرفته است. یدالله حسینی این دو اسطوره باشگاه پرسپولیس و استقلال را “آشغال کثافت” خطاب می‌کند و اظهار می‌کند که اگر در استودیو حضور داشت، می‌خواست گلوی محمدحسین میثاقی، مجری برنامه را بگیرد!

ماجرای توهین مداح قمی به علی پروین چی بود؟

در یک برنامه تلویزیونی در ایام نوروز وقتی مجری -محمدحسین میثاقی- از دو مهمان مشهور -حسن روشن و علی پروین- می‌خواهد نام خواننده موردعلاقه خود را بگویند اولی یعنی حسن روشن، ستاره قدیمی استقلال/تاج و تیم ملی می‌گوید: معین. پروین، کاپیتان و مربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی هم می‌گوید: هایده! و این یعنی هر دو از خط قرمز صداوسیما عبور کردند چون مطابق معیارهای صداوسیما کسی این دو خواننده را نباید بشناسد! چه رسد به این که اسم بیاورد و چه رسد به این که علاقه داشته باشد! روزگاری نوار کاست و نوار ویدیوی آن‌ها را هم توقیف می‌کردند! مجری پرسید و آن‌ها بی‌ریاکاری پاسخ دادند و جمعیت هم تشویق کرد و پسندید و تازه در یک برنامه دیگر هم تا نام ابی -ابراهیم حامدی- آمد حاضران کف زدند.

اخبارچند رسانه ایورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی