مداح معروف علی پروین و حسن روشن با خاک یکسان کرد | الفاظ رکیک مداح قمی برای نام بردن هایده ومعین+فیلم

 

به گزارش شمانیوز، علی پروین و حسن روشن چند شب قبل در برنامه ویژه سال نو حضور پیدا کردند. مجری برنامه سال نو و میزبان علی پروین و حسن روشن میثاقی بود. در ادامه مجری از علی پروین و حسن روشن نام خواننده محبوبشان را می پرسند. علی پروین و حسن روشن نام خواننده محبوب خود را بیان می کنند. علی پروین و حسن روشن از دو خواننده غیر مجاز هایده و معین نام می برند که این صحبت جنجال زیادی در فضای مجازی گذاشت تا جایی که یک مداح از الفاظ زشت به این دو فرد بزرگ به کار می برد.

یک ویدیو از سخنرانی یدالله حسینی، رئیس هیئت خادم الشهداء قم در فضای مجازی منتشر شده است. در این ویدیو، حمله به علی پروین و حسن روشن به دلیل اشاره به هایده و معین در برنامه تحویل سال نو صورت گرفته است. یدالله حسینی این دو اسطوره باشگاه پرسپولیس و استقلال را “آشغال کثافت” خطاب می‌کند و اظهار می‌کند که اگر در استودیو حضور داشت، می‌خواست گلوی محمدحسین میثاقی، مجری برنامه را بگیرد!

ماجرای توهین مداح قمی به علی پروین چی بود؟

در یک برنامه تلویزیونی در ایام نوروز وقتی مجری -محمدحسین میثاقی- از دو مهمان مشهور -حسن روشن و علی پروین- می‌خواهد نام خواننده موردعلاقه خود را بگویند اولی یعنی حسن روشن، ستاره قدیمی استقلال/تاج و تیم ملی می‌گوید: معین. پروین، کاپیتان و مربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی هم می‌گوید: هایده! و این یعنی هر دو از خط قرمز صداوسیما عبور کردند چون مطابق معیارهای صداوسیما کسی این دو خواننده را نباید بشناسد! چه رسد به این که اسم بیاورد و چه رسد به این که علاقه داشته باشد! روزگاری نوار کاست و نوار ویدیوی آن‌ها را هم توقیف می‌کردند! مجری پرسید و آن‌ها بی‌ریاکاری پاسخ دادند و جمعیت هم تشویق کرد و پسندید و تازه در یک برنامه دیگر هم تا نام ابی -ابراهیم حامدی- آمد حاضران کف زدند.

اخبارچند رسانه ایورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

6 دیدگاه.

 • ناشناس
  2024-03-23 01:56

  شعور داشتن ذاتیه اکتسابی نیست

 • ایرانی
  2024-03-23 01:56

  شعور داشتن ذاتیه اکتسابی نیست

 • ناشناس
  2024-03-23 02:25

  یدالله بگه صدا شما را همش رو اعصابید

 • Tof,toftoftof.B.to.mdah

 • ناشناس
  2024-03-23 11:17

  خوبه..اسم هایده را شرمت میاد تو حسینیه بگی. اما الفاظ زشت و قبیح به اشخاص دادن افتخاره برات. تو لیاقت مداحی نداری. چون از زندگی اهل بیت که جتی دشنام دشمنانشان را با محبت جواب دادند چیزی نفهمیدی.

 • کریم
  2024-03-23 12:41

  توغلط میکردی مردتیکه چکاره ای مگه همین امثال تو نادان بی‌شعور باعث شده جوانان از دین گریزان بشن .فقط خداوند از دورن آدما خبر داره ازکجا میدونی تو ازاونا بهتری فکر میکنی درکلام روضه میخونی اختیار دار مملکتی .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

وبگردی