کنایه جنجالی به صدا و سیما و مجریان نوروز / احسان علیخانی برای همیشه رفت!؟

25 دیدگاه

تلویزیون طبق روال هرسال امسال هم مجریانی برای اجرای ویژه برنامه های تحویل سال در شبکه های سیما معرفی کرده است که از جمله آنها می توان به حضور فرزاد حسنی، یوسف تیموری، حامد سلطانی، پدرام کریمی، فلورا سام، امیرحسین مدرس، المیرا شریفی مقدم، سپند امیرسلیمانی مریم مومن و … اشاره کرد.

مجریان برنامه های تحویل سال تلویزیون اینها هستند/ احسان علیخانی نیست، مریم مومن هست!
ویژه برنامه های مجریانی که امسال در لحظه سال تحویل روی آنتن زنده اجرا دارند به شرح زیر است:

شبکه یک

پخش ویژه برنامه «ایران دوست داشتنی» به تهیه کنندگی مقداد محمدنژاد از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه دیروز شنبه، ۲۶ اسفند به صورت زنده از شبکه اول سیما با اجرای پدرام کریمی آغاز شده است.

در این برنامه فلورا سام، محمد معتمدی و امیرحسین مدرس هم پدرام کریمی را همراهی می کنند.

کدام مجریان تحویل سال برنامه دارند؟

«ایران دوست داشتنی» به مناسب آغاز سال نو شنبه، یک شنبه و دوشنبه ساعت ۱۹:۳۰ به صورت زنده پخش می شود و سه شنبه، ۲۹ اسفند شب سال تحویل ۱۴۰۳ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه تا ۲ بامداد و لحظه سال تحویل از ساعت ۵ تا ۹ صبح زنده پخش می شود.

این برنامه علاوه بر سال تحویل ۱۴۰۳ قرار است هر روز ایام نوروز و ماه مبارک رمضان ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه از شبکه اول سیما پخش شود.

شبکه دو

پخش ویژه برنامه تحویل سال «شب عیدی» هم با اجرای المیرا شریفی مقدم، وحید رونقی و مجید یحیایی از ۲۶ اسفند ماه از شبکه دو سیما آغاز شده است.

کدام مجریان تحویل سال برنامه دارند؟

«شب عیدی» سه شنبه، ۲۹ اسفند ماه نیز از حوالی ظهر تا شب عید روی آنتن است.

شبکه سه

«سال نو» با اجرای حامد سلطانی و یوسف تیموری هم به عنوان ویژه برنامه سال تحویل شبکه سه سیما اعلام شده است.

پخش این ویژه برنامه به تهیه کنندگی سیدمهدی حسینی از ٢۴ اسفند آغاز شده و تا زمان سال تحویل ١۴٠٣ روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

کدام مجریان تحویل سال برنامه دارند؟

«سال نو» از ٢۴ الی ٢۶ اسفند بعد از اخبار شبانگاهی تا پاسی از شب و ٢٧ الی ٢٩ اسفند حدود ساعت هشت شب تا پاسی از شب پخش می شود.

شبکه تهران

ابوالفضل آقا خانی، سپند امیر سلیمانی و مریم مومن هم مجریان ویژه «بهار جان» شبکه تهران معرفی شدند.

«بهار جان» عنوان ویژه برنامه زنده تحویل سال شبکه تهران است که از امشب یکشنبه، ۲۷ اسفند ماه از ساعت ۲۳ به روی آنتن خواهد رفت.

کدام مجریان تحویل سال برنامه دارند؟

پخش این ویژه برنامه عیدانه و نوروزی تا چهارشنبه، اول فروردین ماه ادامه دارد و قرار است روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت ۲۲ و ۴۵ تا ۱ و ۴۵ دقیقه بامداد روی آنتن برود و سه شنبه، ۲۹ اسفند از ساعت ۱۹ تا ۸ صبح روز چهارشنبه با مخاطبان همراه باشد.

ویژه برنامه زنده «بهار جان» کاری از گروه اجتماعی است که در شب های پایانی سال و برای تحویل گرفتن سال جدید در چند شب از شبکه تهران سیما پخش می شود.

شبکه نسیم

برنامه «آی نسیم سحری عید شد» با اجرای فرزاد حسنی به تهیه کنندگی افشین حسین خانی ویژه برنامه شبکه نسیم در لحظه تحویل سال اعلام شده است که به مدت ۱۲ ساعت از ساعت ۲۰ شب سه شنبه، ۲۹ اسفند ماه تا صبح یکم فروردین ساعت ۸ از شبکه نسیم به روی آنتن می رود.

شبکه قرآن

ویژه برنامه تحویل سال «تسبیح» به صورت زنده با اجرای سید وحید مرتضوی از آستان حضرت معصومه (س) به روی آنتن می رود. این برنامه به تهیه کنندگی هادی سمیعی زفرقندی از اذان صبح تا زمان تحویل سال پخش خواهد شد.

شبکه افق

ویژه برنامه تحویل سال «سین هشتم» هم با اجرای آرمان غفاریان، امیر علی احمدی، عترت افشار و مریم شهرام پور از شبکه افق پخش می شود.

همچنین ارتباط زنده با حرم امام رضا (ع) در مشهد مقدس و مزار شهدای بهشت زهرا در لحظه سال تحویل در این برنامه صورت می گیرد.

شبکه امید

ویژه برنامه سال تحویل شبکه امید با نام «جشن بزرگ ایران سرود» با اجرای بابک افرا و علی مرادخانی از ۲۸ اسفند به روی آنتن شبکه امید می رود.

این برنامه با حضور هنرمندان عرصه موسیقی، میزبان گروه های سرود نوجوان از سرتاسر کشور است.

«جشن بزرگ ایران سرود» به تهیه کنندگی کمیل سوهانی، کارگردانی سید ابوالفضل موسوی نظر و سردبیری کیاوش زارع طلب و قائم زینلی روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ساعت ۲۲ تا ۲۴ و ۱ فروردین ساعت ۵ تا ۷ صبح از شبکه امید سیما پخش خواهد شد.

شبکه کودک

«سر سفره خدا» ویژه برنامه سال تحویل شبکه کودک سیماست. شبکه کودک از یک ساعت قبل از تحویل سال به صورت زنده، ویژه برنامه برنامه «سر سفره خدا» را به تهیه کنندگی یاسر غفاری و اجرای احسان مهدی و حامد مدرس روی آنتن این شبکه خواهد برد.

شبکه جام جم

برنامه «شب روشنی» ویژه تحویل سال نیز یکم فروردین ساعت ۳ تا پس از تحویل سال به مدت ۵ ساعت از استودیوی ایرانیان و با اجرای میلاد شیران، شمیم علیزاده، اردشیر منظم و ترابی به روی آنتن می رود.

این برنامه شامل بخش های نوروز در سایر کشورها، موسیقی و آواز، نوروز در اقوام ایرانی، گزارش های مردمی، استندآپ کمدی، نمایش های خانواده منظم، گفتگو با میهمانان، نمایش های عروسک آرتا، حافظ خوانی، پیام رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور به مناسبت تحویل سال نو است.

شبکه سلامت

شبکه سلامت برنامه «حول حالنا» را برای سال تحویل به روی آنتن می فرستد. این برنامه از شنبه، ۲۶ اسفند ماه به مدت ۲ ساعت پخش شد و در روز عید از ساعت ۵ صبح تا ۱۰ ادامه دارد.

این برنامه به تهیه کنندگی محمدحسین پورفاضلی نژاد به مدت 2 ساعت با حضور میهمانان حوزه ی سلامت با محوریت موضوعات اجتماعی و خانواده و موضوعات سال نو روی آنتن می رود.

شبکه آی فیلم

ویژه برنامه تحویل سال شبکه آی فیلم ۱ و ۲ هم با عنوان «ارغوان» سه شنبه، ۲۹ اسفند ماه روی آنتن می رود.

این ویژه برنامه که به مناسبت تحویل سال از شبکه بین المللی آی فیلم پخش می شود در قالب برنامه ترکیبی نمایشی به کارگردانی داریوش جهانگیری و تهیه کنندگی مهرداد جلوخانی تولید شده است.

کدام مجریان تحویل سال برنامه دارند؟

این برنامه به نمایش بخشی از تاریخ ایران خواهد پرداخت که در طول زمان کمتر در قالب های نمایشی به آن پرداخته شده است.

«ارغوان» سه شنبه شب، ۲۹ اسفندماه تا زمان تحویل سال به مدت ۷ ساعت روی آنتن شبکه آی فیلم ۱ و ۲ می رود و بعد از آن در قالب ۱۴ قسمت ۳۵ دقیقه ای در ایام نوروز نیز پخش خواهد شد.

در«ارغوان» بازیگرانی همچون جواد انصافی، فرهاد بشارتی، سامان گوران، معصومه عزیز محمدی، تینا میرکریمی، وحید رحیمیان ، هانا سطوحی، امیر حسین انصافی، مجید شهریاری، مرتضی کاظمی، مهدی امینی خواه، مونا غمخوار، بهامین تورانی به ایفای نقش پرداخته اند.

کدام مجریان تحویل سال برنامه دارند؟

انتهای پیام

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

25 دیدگاه.

 • ناشناس
  2024-03-21 11:04

  چرا تیتر خبر و دروغ مینویسید‌.
  گُه خوری کردن برای اینکه خبری و بزارید که خونده بشه خیلی بده

 • ناشناس
  2024-03-21 11:05

  کجای این خبر از احسان علیخانی نوشته؟

 • 👍

 • ناشناس
  2024-03-21 14:45

  چقدر بی خود مینویسید
  تیتر یه چیزه ، خبر یه چیز دیگه است

 • ناشناس
  2024-03-21 15:07

  حالا مثلاً این آقایان علیخانی و رامبد جوان و … از مادرشان مجری زاده شده بودند ؟ البته من نافی استعداد و توان اختصاصی افراد نیستم، ولی مگر اینها فقط مستعد و توانمند بودند و جوانان دیگر نمی توانند در سایه همین صدا و سیما که طی سالها امثال علیخانی را به جامعه شناساند استعدادهای دیگری شکوفا شوند ، صدا و سیما که ملک بابای اینها نیست ،

 • ناشناس
  2024-03-21 15:35

  خیلی احمقید که فک میکنید مردم نفهمند خیلی کثفیدچرا تیتر دروغ بسه دیگه بی شرفا

 • ناشناس
  2024-03-21 17:06

  مامنتظر احسان علی خانی بودیم که برنامه های قشنگشو ببینیم کجا رفتی اصلا حیف شما اجراهاتون خیلی عالی بود

 • حقیقت
  2024-03-21 17:13

  بی ناموس بی شرف چرت پرتاچی بخوردملت میدی بیسواد گاو توله سگ

 • نرگس
  2024-03-21 17:19

  خانواده من کلا دیگه تلویزیون نگاه نمیکنه چون همه خوبانیستن ارزش دیدن نداره و دوم اینکه همش شده دروغ و خودستایی.جزفرزاد بقیه پوچن حالا خودشو بکشه هی.لیاقت نداشت صداسیما

 • شما خوبید

 • بهراد
  2024-03-21 18:21

  خاک تو سرتون ابروی خدا پیغمبر را هم بردید

 • تازگی ها این سایت های خبر ی خیلی بی اخلاق و بی وجدان شده ند تا هی سین الکی و حروم بخورن.تیتر با متن اصلا هیچ ارتباطی ندارد

 • ناشناس
  2024-03-21 19:33

  تلویزیون دیگه انرژی مثبت نداره انگار سر‌کاری هستیم

 • بهارِجان
  2024-03-21 21:19

  ریدن تو اون تیترزدنتون که فقط مجبورید دروغ بنویسید تاشاید عده ای صفحه تونو پیگیروبخونند.
  مرگ وننگ برشما دروغگوها

 • ناشناس
  2024-03-21 22:04

  تیترخبرتون ظاهرا مشتری نداره
  بااین ترفند مشتری جذب میکنن
  خاک عالم

 • فریبا باقردائی
  2024-03-21 23:32

  بعد از توضیحات مجریا ، توضیح بدید چرا آقای احسان علیخانی از صدا و سیما خداحافظی کرده خدا به شما سلامتی بده ببنید ارزش این همه توهین ها رو داره پس از ماست که بر ماست پیشنهاد میکنم حتما پیش یک روانشناس برید

 • من حالم بهم میخوره از تلویزیون از دست این صدا و سیما و شبکه هاش و مجریان و بازیگران هر شبکه میزنی بازیگران از ۱ به ۲ از ۲به ۳ از ۳ب۴ همه تکراری و حال بهم زن آخه اینوجه وضعش چقدر دارن خودشون خودشونو تحویل میگیرن متاسفم از نسول صدا و سیما من نمیدونم این چه مملکت بی در پیکر ی شده معلوم نیست به دست کیا افتاده

 • حسین
  2024-03-22 03:32

  سلام برای رمضان کمک کنی من روزه هستم بیکارم نمیشود بروم سر کار روز هستم

 • ناشناس
  2024-03-22 07:16

  یکی از یکی پدر سوخته تر همشون هر برنامه چه پولهایی میگیرن که حق تک تک ملت ایران هستش فکر کردین بودجه صدا و سیما از کجا میاد ؟
  از همین پول مردم همه ی هنرپیشه و مجری ها پول دار شدن اون وقت خودشون رو هنرمند می‌توانند متاسفم
  همه شدن بلاگر متاسفم براتون اگه پول کم باشه تره هم برای مردم خورد نمیکنن

 • ناشناس
  2024-03-22 07:53

  افتضاح
  متاسفم 😐

 • ناشناس
  2024-03-22 09:39

  این خب همیشه کذب ودروغ مینویسه فقط برای اینکه اینا رو دهن کوب کنی خبرها را نخونید تا اونجاشون بسوزه کثافتهای آشغال..

 • محمد
  2024-03-22 09:49

  مومن بااستفاده ازاین دوسلاح می تواند ب زندگی نکبت بارخود ادامه دهد. دروغ وریا

 • گویی

 • احمقا

 • ناشناس
  2024-03-22 17:13

  احمقا .. دروغ!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی