زندگینامه علی طولابی

  • نام: علی
  • نام خانوادگی: نظری طولابی
  • متولد: 1388 تهران
  • زمینه فعالیت: خوانندگی
  • پیشه: خواننده
  • مدرک تحصیلی: دانش آموز
  • سال های فعالیت: 1393 تاکنون به صورت مبتدی

بیوگرافی علی طولابی و زندگی شخصی

نوجوان علی طولابی که نام کامل او علی نظری طولابی می باشد. علی طولابی متولد 1388 در کوهدشت لرستان می باشد، با برتری در مسابقات استعدادیابی عصرجدید به شهرت بی نظیری دست یافت و تندیس نفر اول را کسب کرد. علی طولابی مسلط به خواندن ترانه های فارسی، لری، کردی و ترکی می باشد. اما اصالتش لک می باشد.


خانواده علی طولابی

بیوگرافی علی طولابی خواننده و زندگی شخصی+ عکس و پیج اینستاگرام

علی طولابی یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر از خود به نام محمد طاها دارد، خواهرش استعداد نقاشی و برادرش استعداد بازیگری دارد. در حال حاضر همراه با خانواده خود در شهر قدس (قلعه حسن خان) شهریار در آپارتمانی کوچک زندگی میکند.

پدر علی طولابی

سن علی طولابی

سن علی طولابی 13 سال می باشد.

شروع فعالیت هنری علی طولابی

علی طولابی در سن 5 سالگی زمانی که آوازی تفریحی خواند از طرف خواهرش تشویق و از طرف خانواده اش حمایت شد، در نهایت یک سال نیز در کلاس آواز استاد طاهر طرزکی  شرکت کرد و بر روی صداسازی و ردیف های آوازی خود کار کرد، اما متاسفانه استاد او در اثر کرونا جان خود را از دست داد، هم اینک دو سالی می شود که تحت نظر استاد حمیدرضا ترکاشوند می باشد.


اینستاگرام علی طولابی

علی طولابی با پیج اینستاگرامش نزدیک به 300 هزار فالور دارد که در آن حدود 20 پست منتشر کرده است که اکثرا مربوط به اجراهای او در مراحل مختلف برنامه عصرجدید می باشد.

آدرس پیج اختصاصی علی طولابی : alitoolabi13

گفتگو با علی طولابی

علی طولابی از آرزوهایش می گوید

” همیشه آرزوم بود که در این برنامه شرکت کنم که خدا رو شکر بالاخره موفق شدم. هر بار که عصر جدید رو می‌دیدم، انگیزه من برای شرکت در این برنامه بیشتر و بیشتر می‌شد، آنقدر تمریناتم را جدی ادامه دادم تا اینکه در مرحله پذیرش، انتخاب و راهی این برنامه شدم.”

درباره تاثیر اساتید آواز در پیشرفت خود می گوید

” استاد طرزکی نقش ویژه‌ای در آشنایی من با مقام‌ های موسیقی و فراز و فرود صدام داشتوی در ادامه راه فعالیت در موسیقی، از محضر حمیدرضا ترکاشوند از اساتید موسیقی در عصر جدید بهره برد و حالا 2 سال است که در کنار او به آموزش موسیقی می پردازد.”

الگوی خوانندگی علی طولابی از زبان خود

” صدای استاد محمدرضا و همایون شجریان رو خیلی دوست دارم. ”

درباره شغل و برنامه های  آینده خود می گوید

” تصمیم دارم در همین مسیر تحصیل کنم و در آینده موزیسین شوم. او همچنین گفته از تعریف کارن همایونفر بسیار خوشحال شدم و به دلم نشست و آرزو دارم همایون شجریان را از نزدیک ببینم. ”


واکنش مردم در اولین اجرای علی طولابی

«پیشتر به چند شیوه کوتاه و موردی چند کاری رو اجرا کرده بودم اما اولین صحنه ای که به شیوه رسمی اجرا کردم در مرحله اول برنامه عصرجدید بود و هیجان و خوشحالیم قابل وصف نیست و خدارو شکر اجرایم مورد توجه داوران و لطف مردم قرار گرفت و بابت این فرصتی که بهم داده شد خیلی خوشحالم و از برنامه بزرگ عصر جدید ممنونم.»

گفتگو با علی طولابی / واکنش مردم

زمان برگزاری اولین کنسرت با صدای علی طولابی

«بله چنین موردی شاید زود باشد اما من هر تصمیمی که بخوام بگیرم آنهم راجب اینگونه مسائل نظر استادم برام ملاک هستش و هرطور وی صلاح بدانند و نظر بدهند عمل خواهم کرد».


عکس های علی طولابی

عکس های علی طولابی1

عکس های علی طولابی2

عکس های علی طولابی3

عکس های علی طولابی5


عکس های علی طولابی

عکس های علی طولابی8

عکس های علی طولابی10

سخن آخر

برای علی طولابی در تمامی عرصه های درسی و هنری اش آرزوی موفقیت داریم و این پیروزی را به او تبریک می گوییم