فراخوان ارسال آثار به پویش رسانه‌ای «ققنوس قلم» منتشر شد

شمار خبرنگاران شهید غزه به ۱۴۰ نفر رسید! تیتر شما چیست؟
معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همزمان با اعلام شهادت ۱۴۰ نفر از خبرنگاران رسانه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی که از ۱۵ مهرماه تاکنون از سوی رژیم صهیونیستی در نوار غزه به شهادت رسیده‌اند، پویش رسانه‌ای «ققنوس قلم» را برگزار می‌کند.

خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای داخلی و خارجی از روز یکشنبه ۲7 اسفند ۱۴۰۲ تا پایان روز یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ فرصت دارند آثار خود را که پس از ۱۵ مهر ۱۴۰۲ در یکی از قالب‌های تیتر متنی و چندرسانه‌ای شامل متن، ویدیو، صوت، عکس، عکس‌نوشت، طرح گرافیکی و… به زبان فارسی یا غیر فارسی منتشر شده است را به دبیرخانه این پویش رسانه‌ای ارسال کنند.

براین اساس، خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای داخلی می‌توانند با ورود به سامانه ققنوس قلم به نشانی الکترونیکی qoqnous.pressfestival.ir  و ثبت مشخصات، آثار منتشر شده خود را برای دبیرخانه این پویش سراسری ارسال کنند.

همچنین خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای خارجی می‌توانند آثار منتشر شده خود را به نشانی الکترونیکی اداره کل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی: f.correspondents@farhangmail.ir ارسال نمایند.

آثار پس از مهلت تعیین شده، از سوی هیات داوران مورد بررسی و پس از انجام فرآیند ارزیابی، از صاحبان آثار برتر همزمان با روز قدس، با اهدای جوایز نفیسی تجلیل به‌عمل می‌آید.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 09369510524 تماس بگیرند.

شرایط آثار ارسالی به پویش ققنوس قلم:
ارسال هر بخش 3 اثر (حداکثر 6 اثر)
حداکثر حجم آثار ارسالی MB 50 (برای آثار ویدیویی)

آثار متنی در قالب فایل Word یا Pdf
عکس‌ها با پسوند Jpg و jpeg
آثار ویدیویی با فرمت mp4
آثار صوتی با فرمت mp3

جامعه
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی