افشاگری جنجالی ستاره سابق استقلال علیه هم‌تیمی‌های قدیمی!

سیاوش یزدانی، مدافع سابق استقلال و حال حاضر سپاهان، از سختی‌های دو سالی که گذراند پرده برداشت. سیاوش یزدانی مدافع سپاهان توانست فرم مطلوب خودش را دوباره بازیابی کند تا از مهره‌های ثابت ترکیب مورایس باشد. او در پایان سال ۱۴۰۲ به عنوان مدافع سپاهان از عملکرد داشته بسیار راضی است.یزدانی که از مدافعان استقلال در فصل شکست‌ناپذیری این تیم بود، در آخرین روز فوتبالی سال درد دل‌هایش را با خبرنگاران در میان گذاشت.مدافع سپاهان پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش برابر گل گهر گفت: فکر می‌کنم به این برد با توجه به شرایط بازی خیلی احتیاج داشتیم و خدا را شکر شرمنده هواداران نشدیم و یک عیدی خوب به آنها دادیم. امیدوار هستم در ادامه لیگ هم موفق شویم.

یزدانی درباره سالی که گذارند خاطرنشان کرد: هیچکس نمی‌داند در این ۲ سال چه به من گذشت. نمی‌خواهم راجع به آن صحبت کنم اما چه هم‌تیمی‌های من در استقلال و چه هم‌تیمی‌های من در سپاهان، می‌دانند که دو بازی قبل از سرباز شدنم، مقابل نفت مسجدسلیمان زیرم خالی شد و زمین خوردم. استخوان لگن من شکست و چون سربازی رفته بودم و ورزش نمی‌کردم، نمی‌دانستم استخوان کمرم شکسته.

وی افزود: آنجا هم استخوان اضافه جمع شده بود و حتی نمی‌توانستم بخوابم. در راه رفتن معمولی هم مشکل داشتم.‌ با کلی امید و آرزو بعد از ۱۰ ماه برگشتم استقلال و دیدم نمی‌توانم راه بروم؛ بچه‌های استقلال می‌دانند ولی همه سکوت کردند و بعد از آن انگ خیانتی که به من چسباندند، من از مربی خواهش کردم و گفتم من هر روز که بازی می‌کنم، از من ۱۰۰ می‌خواهند ولی اگر ۵۰ هم بازی کنم، هیچکس از من قبول نمی‌کند. با عصا تمرین می‌رفتم و تیم بازیکن نداشت، مجبور شدم بازی کنم. یک پنالتی هم شکل گرفت و بعد از این‌همه خدمتی که دلی کردم، این شرایط به وجود آمد. من برای استقلال کم نگذاشتم ولی همه پشتم را خالی کردند. مربی خارجی که من را نمی‌شناخت ولی بچه‌ها دیده بودند. من سر تمرین گریه می‌کردم، ولی هیچ زمانی هم وجود نداشت. تمام دکترهای دنیا را رفتم و هیچکس ندیده بود، آنجا استخوان اضافی تشکیل شود. من می‌خواستم از فوتبال خداحافظی کنم و گفته بودم اگر ۱۰۰ بازی نکنم، آبروی من می‌رود و بعد از ۴ عملی که هیچکس خبر نداشت، با شرایط روحی و روانی خاص، قرص افسردگی هم خوردم.

مدافع سپاهان تاکید کرد: به هر حال استقلال بحث خیانت را باز کرد و هیچکس، هیچ حرفی نزد. من می‌خواستم به روزهای اوجم برگردم و حالا به ۸۰ درصد شرایطم بازگشتم. حتی سپاهان هم که باشگاه من است، پای مصدومیت من نایستاد. همیشه روند خوبی داشتم اما اگر ۶ ماه خوب نباشی، هیچکس منتظرت نمی‌ماند. به فوتبالیست‌ها می‌گویم که پهلوان زنده را خوش است. سپاهان می‌دانست که شرایط من بحرانی است و در لیست مازاد بودم، اما عمل چهارم که عمل سختی بود و کسی در دنیا انجام نداده بود را انجام دادم.

او تصریح کرد: من از بازی با زنیت آماده بودم ولی به من بازی نمی‌دادند. بازیکنی که روی نیمکت نشسته چگونه خودش را نشان بدهد؟ به آقای نیکفر گفتم که من قبل از شما از سپاهان رفتم و با من این کار را نکنید. دوست نداشتم بروم و نمی‌خواستم به عنوان یک شکست خورده بروم. برگشتم و هیچکس در این ۲ سال دست من را نگرفت. حتی دوست و رفیق هم نداشتم و به خودم افتخار می‌کنم، چرا که دست گذاشتم روی زانوی خودم تا بلند شوم.

این مدافع باتجربه با اشاره به فیلم از گور برخاسته توضیح داد: نمی‌خواستم حرف بزنم و هر ۲-۳ سال یک بار صحبت می‌کنم اما آنقدر دشمن دارم که از زمین و زمان من را می‌زنند.

یزدانی درباره بازگشت به تیم ملی ایران گفت: خاطرات خوشی از تیم ملی نداشتم و سالی که آماده بودم، بازی نمی‌کردم و به من تهمت می‌زدند. همه جوره خواستند من را بزنند و این فوتبال خیلی کثیف است. مسائل غیرفوتبالی من را دور کرد و سربازی هم آمد. برگشتم به شرایط و امیدوار هستم به تیم ملی هم برگردم.

در پایان تاکید کرد: به آنها سال را تبریک می‌گویم و تشکر می‌کنم که پای من ماندند. می‌خواستم مربی و هم‌تیمی از من حمایت کند، اما هیچکس دست من را نگرفت. امیدوار هستم من را بخشیده باشند و امیدوار هستم همیشه برای آنها خوب بازی کنم.

اخبارورزش
اسقلال
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی