رونی کولمن از همسرش رونمایی کرد / غول بدنساز جایزه را به هادی چوپان داد / گرگ ایرانی احترام نظامی گذاشت + بیوگرافی و عکس

تصویر همسر زیبای رونی کولمن را ببینید:

رونی دین کولمن (به انگلیسی: Ronnie Dean Coleman) (زاده ۱۳ مه ۱۹۶۴ در بسترپ، لوئیزیانا) بدنساز حرفه‌ای آمریکایی است.

او با هشت بار قهرمانی در مسابقات مستر المپیا مشترک به همراه لی هنی با عنوان بزرگترین بدنساز تمام دوران شناخته می‌شود. به علاوه وی با ۲۶ بار قهرمانی در مسابقات فدراسیون جهانی بدن‌سازی و تناسب‌اندام رکورد دار محسوب می‌شود. این رکورد پیشتر با ۲۲ بار قهرمانی از آن وینس تیلور بود که این رکورد توسط کولمن در ۵ نوامبر ۲۰۰۴ شکسته شد.

تصویر حرکت دیدنی چوپان مقابل رونی کلمن در لحظه اهدای مدال

اتفاق ویژه برای هادی چوپان جایی بود که او مدال و تندیس قهرمانی خود را از دست دو اسطوره بدنسازی جهان دریافت.

چوپان

فوق ستاره بدنسازی ایران و جهان که حالا برای فتح دومین مسترالمپیای خود دورخیز کرده، بعد از کسب جایزه 300 هزار دلاری آرنولدکلاسیک آمریکا، در انگلستان نیز جایزه 150 هزار دلاری نفر اول دسته اوپن را از آن خود کرد.

تصویر حرکت دیدنی چوپان مقابل رونی کلمن در لحظه اهدای مدال

اما اتفاق ویژه برای هادی چوپان جایی بود که او مدال و تندیس قهرمانی خود را از دست دو اسطوره بدنسازی جهان دریافت کرد. رونی کلمن که وضعیت جسمانی مناسبی هم ندارد و با عصا حرکت می‌کند، با حضور روی استیج مدال هادی را به او اهدا کرد و از سوی دیگر آرنولد هم مثل همیشه تندیسی که ویژه قهرمان مسابقات آرنولدکلاسیک است را به هادی چوپان تحویل داد.

این لحظه ویژه‌ای برای هادی چوپان بود و به نظر می‌رسید او نیز از قرار گرفتن در یک قاب سه نفره با آرنولد و رونی کلمن که روی همدیگر 15 قهرمانی در مسترالمپیا دارند، کاملا هیجان زده است.

تصویر حرکت دیدنی چوپان مقابل رونی کلمن در لحظه اهدای مدال

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی