اوسمار به ضعیف بودن اعتراف کرد / واکنش سرمربی پرسپولیس به مشورت با یحیی گل‌محمدی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بازی فردای تیمش برابر پیکان را یک «بازی خیلی مهم» توصیف کرد.

اوسمار ویه‌را، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری قبل از بازی با پیکان در هفته بیست و یکم لیگ برتر اظهار کرد: بازی خیلی مهمی در پیش داریم. وارد ۱۰ بازی آخر لیگ شده‌ایم. در فصل قبل در ۱۰ بازی آخر پرش خوبی داشتیم و سعی می‌کنیم امسال هم همین اتاق را رقم بزنیم.

او ادامه داد: پیکان برابر دو تیم خوب که در لیگ خوب بازی می‌کنند برنده شد و در نقل و انتقالات هم مهاجمی گرفته‌اند که داخل محوطه جریمه و در زدن ضربات سر خوب عمل می‌کند. کارهای هجومی پیکان معمولا به این بازیکن ختم می‌شود. بعضی وقت‌ها مدل بازی‌شان عوض می‌شود گاهی ۵-۲-۱-۲ یا ۵-۳-۲ و باید تمرین‌های خود را بر اساس بازی آنها انجام دهیم.

اوسمار اضافه کرد: برای ما مهم است که بعد از دربی یک بازی خوب انجام دهیم و امتیازات لازم را به دست بیاوریم. این پنجمین بازی در جدول بازی‌های فشرده ماست و امیدوارم بازیکنان در ایده‌آل‌ترین حالت ممکن باشند.

او درباره «بزرگترین درسی که از دربی گرفت،» گفت: بازی بدون گل برای همه تماشاگران ناراحت‌کننده است و خیلی در بازی وقت تلف شد و همین باعث شد کسل‌کننده باشد. ما هم از بازی بدون گل راضی نبودیم و می‌خواستیم بازی را ببریم. نتوانستیم از شانس‌های خودمان استفاده کنیم زیرا می‌خواستیم بازی را ببریم. درس داربی این بود که باید از موقعیت‌هایمان در همان لحظه استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره مشورت با گل‌محمدی درباره دربی گفت: ما قرار بود یکدیگر را ببینیم و با هم صحبت کنیم. این صحبت برای دو نفری که دوست هستند، دوستانه بود و می‌خواستیم راجع به گذشته و آینده صحبت کنیم. این فقط یک دورهمی دوستانه بود.

اخبارورزش
اوسمارپربازدیدیحیی گل محمدی
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی