ستاره فوتبال تهدید به اعتصاب کرد!

انتشار یک پست جنجالی در شبکه‌های اجتماعی از سوی باشگاه رئال مادرید، با واکنش ستاره برزیلی این تیم همراه شد.
وینیسیوس جونیور وینگر برزیلی رئال مادرید دیگر نباید خودش را فقط برای مواجهه با رفتارهای نژادپرستانه رقبا آماده کند و گویا بعد از این باید آماده جنگی داخلی برای مبارزه با این معضل هم باشد.

به گزارش نشریات رلوو و اسپورت کاتالونیا، بحرانی در روابط میان باشگاه رئال مادرید و وینیسیوس جونیور پدید آمده که نتیجه انتشار یک پست جنجالی در صفحه رسمی باشگاه پایتخت بوده است.

به گزارش تسنیم، گویا دو روز قبل از سفر هفته گذشته رئالی‌ها به مستایا برای مصاف با والنسیا، در صفحه اینستاگرام باشگاه رئال مادرید، پستی منتشر می‌شود که وینیسیوس را در حال بوسه زدن بر لوگوی رئال مادرید به تصویر می‌کشید. مشکل اما استیکری بود که همراه با این عکس منتشر شد؛ استیکر یک گروه موسیقی به نام «وینی ویچی». این استیکر نظریه معروف چارلز داروین (نظریه تکامل انسان) است که ظاهراً به دلیل وجود شکل میمون در آن از نظر وینیسیوس نوعی نژادپرستی قلمداد شده است؛ حال آنکه به نظر می‌رسد مسئول شبکه‌های اجتماعی باشگاه رئال مادرید با جستجوی واژه «وینی» در اینترنت، اولین استیکری که دیده را برای پست مدنظرش انتخاب کرده و به این ترتیب مرتکب اشتباهی بزرگ شده است.

طبق ادعای اسپورت و رلوو، وینیسیوس در ابتدا سهوی بودن این اشتباه را نپذیرفته و تهدید به اعتصاب و عدم همراهی تیم در سفر به والنسیا کرده است تا اینکه خوسه آنخل سانچس، مدیر اجرایی باشگاه وساطت و تنش به وجود آمده را آرام می‌کند و به این ترتیب وینیسیوس رضایت می‌دهد تا همراه با تیم سفر کند. هرچند احتمالاً جلسات بیشتری برای رسیدگی به این اتفاق برگزار خواهد شد که احتمال دارد نتیجه آن اخراج مدیر رسانه‌ای یا مسئول شبکه‌های اجتماعی باشگاه باشد.-

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی