افشاگری سریع‌ترین دختر ایران درباره درآمدش / فرزانه فصیحی به سیم آخر زد

ملی‌پوش دوومیدانی ایران در نشست بانوان المپیکی و پارالمپیکی در خصوص‌عدم حضور در مسابقات جهانی اسکاتلند بیان کرد: سه ماه پیش سهمیه المپیک من قطعی شد اما با توجه به اینکه دِدلاین المپیک برای کسب سهمیه ۳ هفته قبل از المپیک بسته می‌شود، ما اجازه اعلام رسمی نداریم.

فرزانه فصیحی ، ملی‌پوش دوومیدانی ایران افزود: من دوست داشتم در مسابقات جهانی حاضر شوم. شرایط خوبی داشتم و می‌توانستم اتفاق بزرگی را برای ایران رقم بزنم و به نیمه‌نهایی بروم. کار سختی در المپیک داریم. فینال ۱۰۰ متر بین سیاهپوستان است. خوشحالم امسال با سهمیه‌هایی که خودم گرفتم عازم المپیک می‌شوم.

دونده تیم ملی ایران یادآور شد: دختران ایرانی با همه وجودشان تلاش می‌کنند اما به ما می‌گویند خب پس مدال شما کجاست؟ حضور در المپیک کار بزرگی است و خیلی‌ها آرزوی حضور در این مسابقات را دارند.

فصیحی در خصوص میزان حقوقش از فدراسیون دو و میدانی بیان کرد: متاسفانه حقوقی که به ماه می‌دهند کفاف هزینه‌های ما را نمی‌دهد. حقوقی که به ما می‌دهند ۱۵ میلیون است. در هر صورت همین مقدار از دست فدراسیون برمی‌آید و امیدوارم شرایط بهتر شود. ما در نزدیکی انتخابات فدراسیون هستیم و به حمایت بیشتری نیاز داریم.

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی