نیلوفر شهیدی از اولین عکس عروسی اش رونمایی کرد / خانم بازیگر مودب تلویزیون پوشش جنجالی شد + عکس های خصوصی

عاشقانه نیلوفر شهیدی برای دختر خوانده اش، رستا در فضای مجازی مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت.

نیلوفر شهیدی بازیگر سریال های گاندو، حکم رشد، لیسانسه ها که چندی پیش با شرکت در یک برنامه خبر از به سرپرستی گرفتن یک دختر 7 ساله را داد، برای اولین بار با انتشار ویدیویی از چهره دخترش رستا رونمایی کرد و دل همه را برد. عکس رستا فرزند خوانده نیلوفر شهیدی را در ای بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد. نیلوفر شهیدی بازیگر نقش زهره در مجموعه تلویزیونی حکم رشد با اتشار ویدیویی زیبا از خود و دخترمو فرفریش نوشت:

دخترم تو هر روز از نو در من متولد می شوی

آمدنت به زندگیمان مبارک.

نیلوفر شهیدی

صحبت های زیبای نیلوفر شهیدی درباره دختر خوانده اش

سال 1401 مادر شدم و این دختر زیبا نصیب من شد، شما هیچ وقت نمی‌تونی، انتخاب کنی پدرت رو، مادرت رو،خانوادت رو، ولی الان دختر من ما رو انتخاب کرده.

متاسفانه شرایط خیلی سختی رو داشته، سعی می‌کنیم زخم‌های کودکیش رو ترمیم کنیم و این یک معجزه است، هر کسی که می‌بینش دوستش داره.

اولین باری که بهم گفت مامان هیچ وقت یادم نمیره، همسرم شب کار بود، من هیچ ری اکشنی نشون ندادم، خوابوندمش و رفتم وسط تخت نشستم و از خوشحالی گریه کردم. مادر بودن من شبیه به معجزه است و خدا را شکر می‌کنم بابتش و خیلی حالم خوبه.

دختر من اسمش هست رستا، ما چند تا اسم بهش پیشنهاد دادیم معنی اسم ها رو ازمون می پرسید، رستا یعنی رهاشده، یعنی خلاص شده، یعنی رستگار شده، وقتی ما معنی اسم را بهش گفتیم بهمون گفت من دوست دارم رستا صدام کنید. اتفاق جالبی که افتاده این بود که من امسال روز تولدم 10 آذر ماه شناسنامه رستا رو گرفتم.

نیلوفر شهیدی

مختصر بیوگرافی نیلوفر شهیدی

بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد سال 1360 است. پدرش اسفندیار شهیدی، مدیر فیلمبرداری و دو برادر کوچک تر از خود دارد. خانم بازیگر ازدواج کرده و متاهل می باشد، انتشار عکس ایشان و همسرشان در آبان 1398 تایید رسمی ازدواج وی بود.

نیلوفر شهیدی در گفتگو با مژده لواسانی گفت که یک دختر را به فرزند خواندگی پذیرفته و اذعان کرد که همیشه قبل از ازدواج دوست داشته که این کار را بکند اما این تصمیم یک نفره نبود و با همراهی همسرش این کار را انجام داده است.

او گفت که خیلی ها دوست دارند نوزاد به سرپرستی بگیرند اما خب بچه های بزرگتر چه می شوند. او برای رفتار درست و ترمیم زخم های روحی این دختر بچه به تراپی می رود تا بتواند به نحوی صحیح با او برخورد کند.

نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی

منبع: رکنا

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی