عصبانیت امیرحسین ثابتی از حرف‌های پزشکیان درباره مدرک تحصیلی‌اش و دفاع از قالیباف

2 دیدگاه

منتخب تهران در مجلس دوازدهم به اظهارات اخیر مسعود پزشکیان درباره ریاست محمدباقر قالیباف واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در نامه امیرحسین ثابتی خطاب به مسعود پزشکیان آمده است:

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو

سلام!

اخیرا در گفتگو با یکی از رسانه های اصلاح طلب، از آقای حداد عادل تمجید کرده و از ریاست آقای قالیباف بر مجلس بعدی نیز دفاع کرده و در نهایت گفته اید: « آقای ثابتی و افرادی که آمدند، چه پشتوانه و فعالیت علمی، کارکردی در این کشور دارند؟»

خبرهای مرتبط
پزشکیان: اگر در ۸ سال ۱ میلیون مسکن بسازند اسمم را عوض می‌کنم /کسانی مثل ثابتی چه پشتوانه‌ای دارند؟/طرف می‌گوید من رأی ندادم اما به او گفتن رأی دادی!
پزشکیان: کسانی که قالیباف را نقد می کنند کجای مملکت را توانستند درست کنند؟ /در این شرایط ریاست قالیباف منطقی تر است
رکوردزنی قالیباف در فاصله ۴ سال /تاجگردون با رأی بیشتر به پارلمان بازگشت /ریزش رأی ۷۳ نماینده فعلی در انتخابات ۱۱ اسفند +جدول
پاسخ سوال تان بدیهی است چون پشتوانه هر نماینده ای که منتخب مردم می شود، همان مردمی هستند که او را انتخاب کرده اند. پشتوانه بنده همان پشتوانه شماست. با این تفاوت که به لحاظ کمی، پشتوانه شما در حوزه انتخابیه تان 95 هزار نفر بوده و پشتوانه بنده در حوزه انتخابیه تهران حدود 500 هزار نفر. و اگر به لحاظ جمعیت و درصد رای نیز اگر حساب کنیم، شما با پشتوانه حدود 24 درصد از مردمی که در تبریز رای دادند وارد مجلس شدید و بنده به پشتوانه بیش از 30 درصد رای دهندگان.

همچنین درباره پشتوانه علمی بنده نیز سوال پرسیده اید که آن هم پاسخش مشخص است. چون رشته تحصیلی بنده از مقطع کارشناسی تا کارشناسی ارشد و دکترا «علوم سیاسی» بوده و هر فرد منصفی سنخیت تحصیل در این رشته را با مسایل عمده مرتبط با حکمرانی متوجه می شود.

و اما درباره پشتوانه کارکردی بنده نیز سوال کردید. البته می دانم که جرم بزرگی را متوجه شده ام و قبل از آنکه در در دولت هاشمی به عنوان رییس بیمارستان یا در دولت خاتمی به عنوان وزیر بهداشت «منصوب» شوم با رای مردم برای حضور در مجلس «انتخاب» شده ام. لذا از شما میخواهم از این گناه نابخشودنی بنده بگذرید!

جناب دکتر پزشکیان!
امیدوارم این چند خط، تا حدی به سوالات شما پاسخ داده باشد. البته حرفهای بیشتری نیز هست که از زمان آغاز به کار مجلس دوازدهم حضورا خدمت تان عرض خواهم کرد. زیرا بنای بنده چالش با دیگران از جمله شما نیست. فکر می کنم برای حل مشکلات مردم و کشور اشتراکات زیادی وجود دارد که باید با تمرکز بر آنها، خدمت به مردم را در اولویت گذاشت. البته اینها نکاتی است که انتظار می رفت افراد با تجربه ای مثل شما به نسل جدید منتقل کنند اما فعلا چرخ روزگار طوری چرخیده که ما دهه شصتی ها باید این بدیهیات را به بزرگترهایمان منتقل سازیم.

با آرزوی موفقیت و عاقبت به خیری

امیرحسین ثابتی منفرد
منتخب مردم تهران، ری، اسلامشهر، پردیس و شمیرانات در مجلس دوازدهم
23اسفند 1402

اخبارسیاسی
پربازدید
 

2 دیدگاه.

  • ناشناس
    2024-03-14 05:00

    چقدر پررو و متکبر

  • ناشناس
    2024-03-14 19:36

    چرا تهرانی ها فکر می کنند من نسل برترند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی