فوری/ پرسپولیس داور دربی را لو داد

طبق اخبار رسیده وحید کاظمی به عنوان داور دربی معرفی شده است. باشگاه پرسپولیس در گزارشی داور دربی را لو داد وحید کاظمی را به عنوان داور دربی معرفی کرد.

در حالی که یک روز تا شهرآورد پایتخت باقی مانده، هنوز فدراسیون فوتبال اسامی داوران این بازی را اعلام نکرده اما حالا باشگاه پرسپولیس در خبری رسمی تیم داوری را معرفی کرده است.

گزارش باشگاه پرسپولیس از نشست هماهنگی دربی را بخوانید: نشست هماهنگی پیش از دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس)، امروز با حضور مدیران دو تیم، عوامل برگزار کننده و نمایندگان فدراسیون و سازمان لیگ برگزار شد. در جلسه هماهنگی؛ وحید کاظمی (داور وسط)، سعید قاسمی و حسن انتظاری (کمک‌های اول و دوم)، پیام حیدری (داور چهارم)، گلمراد سعدالله از تاجیکستان به همراه موعود بنیادی‌فر و مهسا قربانی (داوران VAR) انتخاب و معرفی شدند.

در جریان این نشست، هواداران پرسپولیس از درب شرقی، هواداران استقلال از درب غربی و هواداران خانم نیز از درب غربی و پارکینگ ۲ وارد ورزشگاه خواهند شد.

پرسپولیس در این بازی با لباس‌های یکدست قرمز رنگ و دروازه‌بان با لباس مشکی و تیم استقلال با لباس‌های یکدست آبی و دروازه‌بان سبز، وارد زمین خواهند شد.

دیدار برگشت تیم‌های پرسپولیس و استقلال فردا (چهارشنبه) از ساعت ۲۰ در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی