سریال‌های نوروزی از امشب پخش می‌شود + اسامی و زمان پخش

به گزارش نبض بازار، به رسم هر سال، با شروع سال ۱۴۰۱ نیز شبکه های تلویزیونی برنامه هایشان را نو می کنند و در این میان چهار سریال نوروزی برای پخش انتخاب شده اند.

در سال ۱۴۰۳، شروعی پرانرژی برای تلویزیون رقم می‌خورد؛ زمانی که سریال‌های متنوع در ژانرهای طنز، تاریخی و اجتماعی، به همراه برنامه‌های ویژه برای ایام نوروز و ماه رمضان، آماده می‌شوند تا مخاطبان را به خود جذب کنند.

با توجه به تنوع بی‌نظیر در آثار ارائه شده، انتظار می‌رود که تجربه‌ی شگفت‌انگیزی برای بینندگان به وجود آید. در این محتوا ، به معرفی بهترین فیلم و سریال های نوروز ۱۴۰۳ خواهیم پرداخت.

درحال‌حاضر برخی از عناوین مراحل پس از تولید را طی می‌کنند؛ ازجمله این سریال‌ها می‌توان به “نون.خ ۵″، “زیرخاکی ۴″، “مهیار عیار” و “رویای نیمه شب” اشاره کرد.

نوروز و رمضان ۱۴۰۳ فرصتی ویژه برای تلویزیون است تا با ارائه سریال‌های جذاب و باکیفیت، رضایت مخاطبان خود را جلب کند. در ادامه این مقاله به‌معرفی جزئیات بیشتر درباره هر یک از این سریال‌ها و دیگر آثار تهیه‌شده برای ایام نوروز و ماه رمضان ۱۴۰۳ خواهیم پرداخت.

هفت سر اژدها

نون خ ۵

زیرخاکی ۴

پایتخت ۷

بدل

مهیار عیار

رستگاری

رویای نیمه شب

آقای قاضی

سریال نون خ، فصل ۵ (پخش از صدا و سیما)

در فصل پنجم سریال نون خ، نورالدین خانزاده (با بازی سعید آقاخانی) و خانواده اش با چالش های جدیدی روبه‌رو می شوند. یکی از این چالش ها، ازدواج سلمان (با بازی کاظم نوربخش) با شیرین (با بازی ندا قاسمی) است. از طرف دیگر، خلیل (با بازی حمیدرضا آذرنگ) به دنبال راهی برای پولدار شدن است و در این مسیر، دردسرهای زیادی برای خود و خانواده اش ایجاد می کند

سریال بازنده (پخش از شبکه نمایش خانگی)

سریال «بازنده» به کارگردانی امین حسین پور و تهیه کنندگی احسان ظلی پور، داستان کارآگاهی به نام کیانی (با بازی صابر ابر) را دنبال می کند که درگیر پرونده ای پیچیده می شود. این پرونده، رازهای بزرگی از یک خانواده را برملا می کند.

سریال زیر خاکی، فصل ۴ (پخش از صدا و سیما)

در فصل چهارم سریال زیرخاکی، فریبرز باغ بیشه (با بازی پژمان جمشیدی) به دنبال گنج در خارج از ایران است. او در این سفر با چالش ها و اتفاقات طنز و هیجان انگیزی روبه‌رو می شود. فصل چهارم این سریال به‌عنوان ویژه برنامه نوروز و ماه رمضان از صدا و سیما پخش خواهد شد

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی