فوری / روش جدید استعلام واریز یارانه کالابرگ اسفند با کد ملی + جزئیات

58 دیدگاه

فوری / روش جدید استعلام واریز یارانه کالابرگ اسفند با کد ملی + جزئیات
جزئیات استعلام واریز یارانه کالابرگ بهمن با کد ملی اعلام شد .
به گزارش نبض بازار ، فرصت استفاده از طرح تشویقی کالابرگ الکترونیکی تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ادامه دارد.

طرح کالابرگ الکترونیک از اوایل سال جاری در قالب یارانه کالابرگ اجرا شده است.استقبال مردم از طرح یارانه کالابرگ نشان می‌­دهد که طرح فوق توانسته است بر معیشت مردم اثرگذار باشد. به طوری که شاهد ازدحام جمعیت در فروشگاه های اجرا کننده طرح یارانه کالابرگ هستیم.

از زمان واریز یارانه کالابرگ دهه فجر تاکنون اغلب مردم درباره نحوه استفاده، زمان استفاده و روش استعلام واریز یارانه کالابرگ دچار سردرگمی شدند که در این مطلب به طور جامع و کامل به این موضوع پرداخته ایم. با خواندن این مطلب متقاضیان استفاده از کالابرگ الکترونیکی می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد شبکه ملّی اعتبار (۲۱۰ هزار فروشگاه خُرد و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های اینترنتی) نسبت به خرید اقلام اساسی اقدام کنند.

همه چیز درباره یارانه کالابرگ ۲۲ بهمن
در طرح فجرانه، روال کار تغییر کرده و ضمن اینکه اعتبار تشویقی یارانه از ۱۲۰ به ۲۲۰ افزایش یافته، شرط خرید ۲۰۰ هزار تومان هم حذف شده است و فقط شرط بهره‌مندی از این اعتبار، خرید کالا در طرح کالابرگ است به‌گونه‌ای که اگر یک قلم کالا هم در این طرح بخرید، مابه‌التفاوت آن از ۲۲۰ هزار تومان پرداخت می‌شود.

مزیت بزرگ این طرح، حذف شرط خرید ۲۰۰ هزار تومانی برای مشمول شدن یارانه تشویقی است و تا سه ماه همه یارانه بگیران می‌توانند برای خرید در طرح کالابرگ از یارانه تشویقی جدید بهره‌مند شوند.

طرح فجرانه با یارانه مضاعف ۲۲۰ هزار تومانی از ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ اجرا می‌شود. دولت در حوزه تغذیه مردم دارای راهبرد کلان است و باوجود مشکلات بودجه‌ای، این راهبرد را که قسمت بزرگ آن مربوط به کالابرگ الکترونیکی است، به نفع مردم پیگیری می‌کند.

از اواخر سال ۱۴۰۱ اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیک شروع شد و حالا کالابرگ عمومیت پیدا کرده و دهک ۶ و ۷ هم به آن ملحق شده‌اند.

میزان استقبال خانوار‌های یارانه بگیر از طرح کالابرگ به ۱۶ درصد رسیده است، اکنون در طرح کالابرگ اگر معادل ۲۰۰ هزار تومان از یارانه فرد به خرید ۱۱ قلم کالای موجود در سبد کالابرگ اختصاص پیدا می‌کرد، ۱۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی به یارانه او اضافه می‌شد که باید تا پایان همان ماه صرف خرید آن ۱۱ قلم کالا می‌شد.

متقاضیان استفاده از کالابرگ الکترونیکی می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد شبکه ملّی اعتبار (۲۱۰ هزار فروشگاه خُرد و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های اینترنتی) نسبت به خرید اقلام اساسی اقدام کنند.

افزایش اعتبار تشویقی یارانه کالابرگ از ۱۲۰ به ۲۲۰ هزار تومان
در طرح فجرانه، روال کار تغییر کرده و ضمن اینکه اعتبار تشویقی یارانه از ۱۲۰ به ۲۲۰ افزایش یافته است، شرط خرید ۲۰۰ هزار تومان هم حذف شده است و فقط شرط بهره‌مندی از این اعتبار، خرید کالا در طرح کالابرگ است به‌گونه‌ای که اگر یک قلم کالا هم در این طرح بخرید، مابه‌التفاوت آن از ۲۲۰ هزار تومان پرداخت می‌شود.

مزیت بزرگ طرح فجرانه حذف شرط خرید ۲۰۰ هزار تومان است البته مبلغ اعتبار تشویقی قابل ذخیره شدن نیست و باید در همان ماهی که اختصاص داده می‌شود، صرف خرید کالا‌های موجود در سبد شود.

طرح فجرانه به مدت سه ماه و تا ۲۰ اردیبهشت ادامه دارد و ۳۵ هزار میلیارد تومان منابع برای هر ماه برای این طرح در نظر گرفته شده است.

یارانه نقدی اعضای خانوار‌ها متعلق به مردم است و اختیار دارند که در هرجایی می‌خواهند مصرف کنند. این اعتبار یارانه تشویقی مازاد به یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی نقدی است و کسانی از آن بهره‌مند می‌شوند که در طرح کالابرگ خرید کنند.

جزئیات بیش‌تر درباره یارانه تشویقی دهه فجر
یارانه نقدی اولین نمایش خود را آذرماه ۱۳۸۹ با رقم ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان روی صحنه برد و حالا پس از گذشت ۱۳ سال، حداقل به ۳۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است.

یارانه نقدی به‌ازای هر نفر واریز می‌شود. خانوار سه نفره که در دهک درآمدی چهار تا ۹ قرار دارند به این ترتیب ماهیانه دست کم ۹۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می‌کنند. یارانه خانوار دهک اول، دوم و سوم که زیر پوشش کمیته امداد یا بهزیستی هستند، نفری ۴۰۰ هزار تومان محاسبه می‌شود. کالابرگ، تغییر بعدی در پرداخت یارانه‌ها را رقم زد، اما استفاده از آن اختیاری است و به‌منظور تشویق سرپرست خانوار برای خرید کالای اساسی و ۱۱ قلم خوراکی، یارانه تشویقی را منظور می‌کنند.

یارانه تشویقی به‌شکل اعتبار خرید پرداخت می‌شود و اگر از آن استفاده کنید یارانه هر نفر در خانوار دهک یک تا سه به ۶۲۰ هزار تومان و یارانه هر نفر حاضر در دهک چهار تا هفت به ۵۲۰ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند. سرپرست خانوار سه‌نفره در هر کدام از این دهک‌ها ماهی یک میلیون و ۵۶۰ هزار تومان و یک میلیون و ۸۶۰ هزار تومان یارانه دریافت خواهد کرد. یارانه خانوار دهک هشت و ۹ همچنان مانند گذشته نفری ۳۰۰ هزار تومان است و هنوز امکان استفاده از کالابرگ را پیدا نکرده‌اند. یارانه کودکان شیرخوار و مادران دارای فرزند هم جداگانه محاسبه و واریز می‌شود.

به عبارت دیگر یارانه تشویقی خانوار دهک یک تا هفت، از ۱۲۰ هزار تومان به ۲۲۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است. افزایش ۴۵ درصدی یارانه تشویقی فعلا در بازه زمانی ۱۷ بهمن تا ۱۷ اردیبهشت انجام می‌شود و در حقیقت نوعی هدیه از سوی دولت به مناسبت دهه فجر به‌حساب می‌آید.

یارانه تشویقی شامل حال خانوار حاضر در دهک یک تا هفت درآمدی می‌شود. تعداد این افراد تقریبا ۶۰ میلیون نفر برآورد شده است. اگر جمعیت ایران را ۸۰ میلیون نفر درنظر بگیریم، نزدیک ۷۵ درصد جمعیت کشور، می‌توانند از یارانه تشویقی استفاده کنند.

یارانه تشویقی پیش از این ۱۲۰ هزار تومان بود که به‌شرط استفاده از کالابرگ در قالب اعتبار به مشمولان یارانه نقدی برمی‌گشت، اما از روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن، رقم یارانه تشویقی از ۱۲۰ هزار تومان به ۲۲۰ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند و ضمنا شرط استفاده از کالابرگ برداشته می‌شود هرچند یارانه تشویقی هنوز اعتباری است غیرقابل برداشت و با آن باید یکی از اقلام خوراکی مشخص شده را خریداری کرد.

یارانه تشویقی، خردادماه ۱۴۰۲ به ادبیات اقتصادی و اجتماعی ایران اضافه شد. همزمان با رونمایی از طرح کالابرگ برای سه دهک اول، شامل خانواده‌های زیر پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی، اعلام شد به‌منظور ایجاد انگیزه نزد مشمولان دریافت یارانه، سرپرستان خانوار در صورت خودداری از برداشت نقدی مبلغ یارانه و اختصاص مبلغ آن به خرید اقلام خوراکی حاضر در سبد کالای ضروری، اعتباری مضاعف به‌نام یارانه تشویقی دریافت می‌کنند.

کالابرگ به‌شکل اختیاری قابل استفاده است و سرپرستان خانوار در صورت تمایل می‌توانند همچنان رقم یارانه نقدی را از عابربانک دریافت کنند.

یارانه تشویقی به مرور برای سایر خانوار حاضر در دهک‌های درآمدی چهار، پنج، شش و هفت درنظر گرفته شد. تا بتوانند با استفاده از کالابرگ ۱۱ قلم کالای اساسی شامل برنج، حبوبات، شیر کم‌چرب، پنیر، ماست کم‌چرب، مرغ، تخم‌مرغ، روغن مایع، ماکارونی و قند و شکر را خریداری کنند.

یارانه تشویقی از سه‌شنبه ۱۷ بهمن‌ماه، با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی روبرو می‌شود و به رقم ۲۲۰ هزار تومانی می‌رسد. این روند تا ۱۷ اردیبهشت به‌مدت سه‌ماه ادامه خواهد داشت، ولی احتمال تمدید شدن مهلت استفاد از یارانه تشویقی وجود دارد.

یارانه تشویقی برای کسانی واریز می‌شود که به‌جای برداشت پول، اقدام به خرید ک۱۱ قلم کالای تعیین شده کنند. قیمت سبد کالای اساسی شامل ۱۱ قلم، به‌طور کامل برای هر نفر ۷۴۳ هزار تومان است. با کسر ۲۲۰ هزار تومان یارانه تشویقی، شما باید ۵۲۳ هزار تومان از جیب خودتان بپردازید. رقم یارانه نقدی، در طول پرداخت یارانه تشویقی و تخصیص اعتبار کالابرگ، همچنان طبق روال گذشته پرداخت می‌شود و به‌ازای هر نفر در خانوار دهک چهار تا ۹ یارانه ۳۰۰ هزار تومانی و به‌ازای هر نفر در خانوار دهک یک تا سه، ۴۰۰ هزار تومان به‌حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد.

یارانه تشویقی طبق آخرین برآورد‌ها در ۲۱۰ هزار فروشگاه سراسر کشور قابل استفاده است. ۱۰ فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در این طرح مشارکت می‌کنند و متقاضیان استفاده از کالابرگ الکترونیکی می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد شبکه ملی اعتبار؛ از فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق‌کوروش، جانبو، هفت، دیلی‌مارکت، گندم، هایپرفامیلی، وال‌مارکت، محسن، مینومارت، ترقی و فروشگاه‌های اینترنتی اسنپ‌مارکت و دیجی‌کالا خرید کنند.
همه چیز درباره واریز یارانه نقدی

یارانه نقدی دی ماه برخلاف همیشه برای گروهی از مشمولان واریز نشد و از آن زمان تا حالا که در آستانه واریز یارانه بهمن قرار داریم، زمزمه‌هایی درباره حذف و اصلاح دوباره فهرست سازمان هدفمندی یارانه به‌گوش می‌رسد. سرمنشا این شایعات، اخباری درباره تغییر شیوه شناسایی مشمولان بود که به دهک‌بندی، صدک‌بندی، تغییر فرمول وسع‌سنجی و مواردی مثل بررسی رفتار مالی و اقتصادی خانواده‌ها در یک دوره مشخص و نهایتا تغییر رتبه بعضی خانوار مربوط می‌شود.

پرداخت یارانه بر اساس میزان درآمد خانوار انجام می‌شود. نتایج آزمون وسع‌سنجی مداوم به‌روزرسانی خواهد شد، ولی پس از تحولات تازه، حداقل تا شش‌ماه آینده قرار نیست شاهد تغییرات جدید باشیم.

ثبت‌نام یارانه برای خانوار جدید نیز در همین زمان بررسی خواهد شد. برای ثبت درخواست واریز یارانه می‌توانید با از سامانه hemayat.mcls.gov.ir استفاده کنید.

یارانه نقدی براساس شاخص‌های مورد استفاده در پایگاه رفاه ایرانیان، اقتصادی و اجتماعی پرداخت می‌شود و مسائلی مثل داشتن خودرو و ارزش آن، رقم تراکنش‌های مالی و بانکی، درآمدها، معلولیت، بیماری خاص و… می‌تواند روی دهک‌بندی خانوار تاثیر بگذارد.

سازمان هدفمندی، اطلاعات مربوط به بخش خودرو را از پلیس راهور، اطلاعات مربوط به تراکنش‌های بانکی را از بانک مرکزی، درآمد خانوار را از خزانه و صندوق‌ها دریافت می‌کند و آن‌ها را با مواردی مثل اطلاعات مربوط به ساختار خانوار، معلولیت، بیماری خاص و… ادغام می‌کند تا در نهایت پرونده رفتار مالی و اقتصادی خانواده در یک دوره مشخص تهیه شده و جایگاه خانوار در دهک‌بندی را نشان دهد.

علت پرداخت نشدن یارانه نقدی را می‌توان با ثبت اعتراض در سامانه حمایت پیگیری کرد. در این سایت سرپرستان خانوار علاوه بر رویت شناسنامه اقتصادی خانواده و مشاهده آخرین وضعیت دهک‌بندی خانوار زیرپوشش خود می‌توانند، اعتراض و درخواست بررسی مجدد اطلاعاتشان را ارائه دهند. درخواست واریز یارانه برای فرزند تازه متولد شده نیازمند مراجعه حضوری است و همراه مدارک مورد نیاز که توسط سازمان هدفمندی اعلام شده، باید به دفاتر پلیس به‌اضافه ۱۰ ارائه شود.

نکات مهم طرح فجرانه یا اعتبار تشویقی کالابرگی
طرح فجرانه در بستر شبکه ملّی اعتبار (شما) با عاملیت شرکت مجری طرح (فارا) و همکاری سایر دستگاه‌ها اجرایی خواهد شد، در این راستا موارد زیر باید مدنظر قرار گیرد:

۱- میزان حمایت دولت از ۱۲۰ هزار تومان (اعتبار تشویقی کالابرگی) به ۲۲۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.

۲- یارانه‌بگیران متقاضی باید توجه داشته باشند قیمت روز اقلام فوق براساس کالا‌های مرجع بوده و در خصوص کالا‌هایی با قیمت بالاتر مابه‌التفاوت را از محل حساب خود پرداخت خواهند کرد.

۳- شرط خرید ۲۰۰ هزار تومان جهت دریافت ۲۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی در این طرح حذف شده است.

۴- دهک‌های یک تا هفت درآمدی، مشمول اعتبار جدید بوده و یارانه‌بگیران این دهک‌ها می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های عضو طرح ملّی کالابرگ الکترونیک نسبت به خرید اقلام اساسی و بهره‌مندی از این حمایت تشویقی اقدام کنند.

۵- متقاضیان استفاده از کالابرگ الکترونیکی می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد شبکه ملّی اعتبار (۲۱۰ هزار فروشگاه خُرد و فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق‌کوروش، جانبو، هفت، دیلی‌مارکت، گندم، هایپرفامیلی، وال‌مارکت، محسن، مینومارت، ترقی و فروشگاه‌های اینترنتی اسنپ مارکت و دیجی کالا) نسبت به خرید اقلام اساسی اقدام کنند.

هموطنان عزیز برای شناسایی این فروشگاه‌ها می‌توانند به نرم‌افزار کاربردی شما مراجعه و فروشگاه‌های اطراف خود را مشاهده نمایند. برای دریافت این نرم افزار می‌توانند به سکو‌های بازار، مای‌کت و یا سایت shoma.sfara.ir مراجعه کنند. همچنین از طریق اجرای کد دستوری #۱۴۶۳*۵۰۰* می‌توانند لینک نصب این نرم‌افزار را دریافت کنند.

اخباراقتصاد
پربازدیدیارانه
 

58 دیدگاه.

 • روح الله
  2024-02-28 20:04

  کالابرگ بهمن واریز نشد گرفتارشدیم خرج خونه با همین کالابرگ بود دویست تومن فجرانه دادن کالابرگمون چی شد همون نفری سیصد و بدین نیاز داریم

 • ناشناس
  2024-02-28 22:49

  خیلی خوب است

 • عبداله قاسمی
  2024-02-28 23:10

  سلام خسته نباشی اقای حدادعادل چرا نه یارانه ونه کالابرگ ما بدبخت هاراواریز نکردی ازسرما معصتضفین هم دست برداری نیستی چی بخوریم خاک بخوریم لطفا بریزید خیلی گرفتاریم

 • طاها
  2024-02-28 23:21

  خدابراتان نسازه شندرغاز کالابرگ میدادین اونم قطع کردین با پنبه سر میبرین خدانشناسا فجرانه تشویقی بخوره توسرتون کلاه بردارا ً

 • سورنا
  2024-02-28 23:33

  مردم از روی ناچاری و بدبختی و ناآگاهی ،مجبورا جلو فروشگاه ازدحام میکنندو ربطی به استقبال یا موفقیت این طرح ندارد و این طرح فقط مقبول فروشندگان است که براحتی کلاهبرداری میکنندو جنس نامرغوبشان را با قیمتی بیشتر میفروشند،اندکی شعور ،بیشعور

 • مهدی
  2024-02-28 23:47

  به ما نه یارانه بهمن وکالا برگ هیچکدام ندادند این چه وضعی

 • سیده زهرا ابراهیمی
  2024-02-29 00:01

  کالا برگ برای ما واریز نشد اخه برا چی ما نه بیمه داریم نه شغل پر درآمد یه کار گری بیش نیستیم اخه برا چی این جوری میکنید اخه چرا به فکر ما نیستید

 • سیده زهرا ابراهیمی
  2024-02-29 00:03

  سلام

 • سیده زهرا ابراهیمی
  2024-02-29 00:08

  برا چی به ما کالابرگ ندادید یه کار گر که نه بیمه داریم نه کار ثابت اخه چرا؟

 • یارانه بگیران
  2024-02-29 00:12

  گالابرگ رو چرا ماه قبل شارژ نکردن خدا می‌دونه … بخور بخوره

 • ناشناس
  2024-02-29 00:37

  یارانه بهمن ماه که برامن وخیلی افرادواریزنشده مسئولین چرا به مردم دروغ میگید پس این یارانه کجارفته که برای برخی واریزنشده

 • ناشناس
  2024-02-29 00:43

  یارانه بهمن ماه که واریزنشده منت میزارید عیدانه فجردادید خداازتون نگذره مسئولین دروغگوظلم تاکی

 • عادل قیامی
  2024-02-29 00:47

  واقعا بسیاری از مردم سردرگم شدند

 • ناشناس
  2024-02-29 01:22

  چرا از ۶۸۰ هزار تومن که نفری ۲۲۰وهزار هست وما سه نفر هستیم ۱۴۰ هزار کم کردن و ۵۴۰هزار تومن خرید کردم علت چی هست

 • جمال
  2024-02-29 01:30

  چراکالابرگ بهمن ماه واریزنشد.نفری۱۲۰تومن اضافه دادن کالابرگ وقط کردن خنده داره والا

 • جمال
  2024-02-29 01:32

  اون۱۲۰تومن ونخاستیم همون کالابرگ وبدین بهتره زرنگی حدی داره والا

 • سمیه
  2024-02-29 01:34

  یارانه بهمن ماه واریز نشد برای ما ما که کارگرهستیم نیاز داریم توروخدا واریزکنید مستاجریم سخته برامون باهمون کالابرگ خرید میکردیم خیلی خوب میشد خداعمرت بده ریئس جمهور عزیزم واریز کن یارانمون ‌‌دوتابچه دارم شوهرم کارگر خودمم کارگر مستاجر روش حساب کرده بودم

 • فاطمه
  2024-02-29 01:53

  سلام کالابرگ مال اسفندرو کی واریزمیکنیدوالاخیلی هامون ازبی پولی واقعاداریم زجرمیکشم تورابه جدتون کمک ملت کنید حداقل یارانه وکالابرگ رو زودتربدید نه این که نزدیک عیدبدید چه فایده داره مردم الان نیازدارن نه شب عیدکه شد تورابه خدا یه کن انصاف داشته باشید

 • فاطمه
  2024-02-29 01:55

  لطف کنید زودترواریزکنید نه اینکه نزدیک عیدچه فایده ای داره مردم میخوان خریدکنن چیزی هم که نمیشه ولی چه کنن بازم بهترازهیچی هست

 • محرمعلی عبدی
  2024-02-29 03:57

  نمیدونم عشقیه منیکه ماهی شیش ملیون اجاره میدم فجرانه تعلق نمیگیره ولی طرف سه تا خونه داره به اون تعلق میگیره چرا نمیدونم

 • سیاوش
  2024-02-29 04:56

  متأسفانه این فرم اعتبار دادن ب مردم ، ب نوعی بی اعتبار کردن شده ؛ ایستادن تو صف این فروشگاه ها شده ی نماد ناخوشایند از جیره گرفتن مردم از ذره ای از حق و حقوق اولیه هر انسان که خیلی بیش ازین در قانون اساسی قید شده و متاسفانه هیچ قدرت اجرائی توان عمل کردن ب اون رو نداشته و .. کشوری به ثروتمندی ایران عزیز که مملو از منابع طبیعی
  ذخایر و انواع معادن که مارو در حقیقت غنی تر از هر کشوری میکنه اما …
  در واقعیت ماجرا چیز دیگریست مشخص و تامل برانگيز

 • بدبخت روزگار
  2024-02-29 05:10

  خدا براتون نسازه دزدهای حرفه ای فجرانه یادزدانه بهتربودنامش باشه ما کالابرگ بهمن رونگرفتیم یارانه هم ندادن چون فجرانه دادن واین درصورتیه که معیشت ماهمه برنامه ریزی شده بوددرکالابرگ واونم قطع کردین مابی سرپرستیم ودرحددهک اول ولی فکرکنم دهک بالازدن براخودشون دزدای مملکت نه مسولین مملکت

 • حمیدرضا
  2024-02-29 06:24

  ۲۱۰تومن فجرانه دادن بجاش کالابرگ این ماه شارژ نکردن.گرفتاری شدیم از دست این دولت به اصطلاح انقلابی.یه ماه واریزه یه ماه نه.

 • سپنتا
  2024-02-29 06:35

  اینا خودشون همه چی رو میدونید.بعث به صف کشیدن مردم هست وگرنه میدانند چنتا قاشق و چنگال تو خونه داری.

 • ملیحه خیاطی
  2024-02-29 06:45

  بر…. بشه مامردم که با همین یارانه روزگاررومیچرخونیم همین رو هم به کلک بازی گرفت ازما

 • اواره
  2024-02-29 08:18

  سلام میخواهید کمک اقشار کم درامد کنید ولی درکمال خونسردی یکماه یارانه وسبد کالا رو با طرح فجرانه دزدیدید.فجرانه نمی خوایم همون سبد نا سبد روبدید

 • اواره
  2024-02-29 08:18

  سلام میخواهید کمک اقشار کم درامد کنید ولی درکمال خونسردی یکماه یارانه وسبد کالا رو با طرح فجرانه دزدیدید.فجرانه نمی خوایم همون سبد نا سبد روبدید

 • دلنواز70
  2024-02-29 08:29

  از بس شلوغه نوبت نمیشه باید چند روز تو صف باشی تا یچیزی گیربیاد بابا همون نفری 500بدین تموم چرا ملت رو ب صف وشلوغی میکشین

 • ناشناس
  2024-02-29 08:30

  من یه خانم خودسرپرست هستم چه شکلی محاسبه کردید بهم تعلق نگرفت ،،نه ماشین دارم نه خونه ،نه فرزند ،با ماهی شش تومن حقوق ، کرایه خونه ،خرج، اگه شما میتونید، دوام بیارید ،راه حل ،بهم نشون بدید،
  ،،،،،

 • محمدزاده
  2024-02-29 08:50

  سلام چرا کالا بهمن ماه رو واریز نکردن ما که یارانه رو کالا گرفتیم پس مال ما چی شد همون تشویقی سرمونو گرم کردید تمام خدا لعنتتون کنه اینقدر سر مردم و کلاه میزارید

 • شفیعی
  2024-02-29 09:40

  به فروشگاه جانبو مراجعه کردم روی برگه جلوی در نوشته بود برای استفاده از کالابرگ ۲۲۰ هزار تومنی باید ۵۰۰ هزار تومان از جیب خود بپردازید ما ۴ نفریم‌ باید ۲ میلیون پرداخت کنیم 🤔

 • ولی اله علیزاده
  2024-02-29 09:40

  چرابه بعضیها دادند ولی من که یه بازنشسته باحقوق ۷۵۰۰هستم نمیدند من سرمایه دارم اخه یه پراید داشتم اونم۱۴ماه پیش دزدبرده پلیس مقدترمونم کاری نکرده پس دیگه چراکالابرگونمیدند

 • امید
  2024-02-29 09:46

  بخدا اگه 20ملیونم بدین بازم گشنه ایم من که از زانو در آمدم ……….؟

 • من جزدهک چهار هستم طرح کالا برگ بکن ندادن بیکارم هستم هیچ گونه پول بانکیم ندارم اجازه نشینم هستم

 • هنوزبراما کالا برگ واریزنشده فقط ۲۲۰تومنی و وهریزکردن نگنه قطش کنن من زن سرپرست خوانوارم با سه تا بچه

 • اکبرداراب
  2024-02-29 10:42

  پول یک کیسه برنج خوب نمی دن ،چه پرداخت کردید،بیچاره شدیم تورم ،گرانی فکراساسی کنیداقای مسعول مفت خور،پرایدنمی شه خرید،هرچه کارهس دست افغانی هس ،جوان ایرانی بیکار،خدالعنت کندشما،اقای دلسوزبه نظرخودتان ،چرابایدمردم منطزر،200سبدکالاباشن ،

 • ناشناس
  2024-02-29 11:26

  بر پدر و مادرتان لعنت چرا از الکی می‌نویسید کد استعلام

 • ماشااله صمیمی طلب
  2024-02-29 12:02

  یارانه من رابعدازچندین سال قطع کردن

 • ناشناس
  2024-02-29 13:04

  خداهمتونو هدایت کنه ازخدابترسین

 • یدالله
  2024-02-29 13:51

  آخه کردش مالی را چه جوری حساب میکنید یک محل اگر 50میلیون سفارش داشته باشه خیلی براش بمونه 7میلیون تومنه شما کردش را براساس 50 حساب میکنید بعد یارانه را قطع می‌کنند شما دیکه کی هستین

 • ریدم تو دهن سران مملکتتون خدا لعنتتون کنه حروم زاده ها

 • ناشناس
  2024-02-29 15:26

  وام یارانه ای کجا پرداخت میشه؟
  پس چرا هر بانکی مراجعه می‌کنیم میگن چنین چیزی نیست؟
  نه کافی نت اصلا خبر داره و ثبت نام می‌کنه نه بانک خبر داره؟ پس چرا تبلیغ های الکی میزارین؟

 • سلام بهتر نیست همون یارانه نقدی بدین مردم.این معصیتی هم نقدی بدین ما که خرید میکنیم تا این فروشگاهای سو استفاده از این مردم بدبخت نکنند

 • ناشناس
  2024-02-29 16:58

  اینا بخدا صدقه هستن

 • ناشناس
  2024-02-29 17:13

  خدایا

 • ناشناس
  2024-02-29 17:29

  اون همه دزدی کم نبود حالا به یارانه هم رحم نمیکنید

 • پروانه رئوفی نژاد
  2024-02-29 18:26

  سلام خسته نباشید من خودم سرپرست خانواده خانم هستم چرا به من کالا برگ تعلق نگرفته هرچی میزنم برام میاد که کد معتبر شما ۱ هست این یعنی چه‌میشه درست حسابی توضیح بدید لطفا

 • ناشناس
  2024-02-29 22:06

  کالابرگ ماه پیش رو چرا ندادین مثلا اومدین کار خوب انجام دادین از یک میلیون ششصد هزارتومن کالابرگ مون فقط ۸۰۰ ک اونم مثلا طرح فجرانه بهمون دادین بقیه شو کجا کردین خدا میدونه

 • ناشناس
  2024-02-29 22:12

  نکنید

 • سمیرا
  2024-02-29 22:56

  یارانه باید بر اساس شاغل بودن هر فرد جداگانه پرداخت کرد..یعنی زن جدا ..ومرد شاغل جدا..چون ممکن است زن بی سواد وخانه دار باشد ودرامد ثابت نداشته..باشد و.

 • ناشناس
  2024-02-29 23:30

  سلام بر دولت گرانقدر با این همه عدالت من همسایه مون 2 تا خونه داره بهش کالا برگ دادین من بدبخت که نه شغل ثابت دارم، مستاجرم هستم بهم تعلق نگرفته خدایی انصاف تا کجا

 • محمد کیوان
  2024-03-01 00:04

  این که همون کد استعلامی قبلی. چرا مردم رو سر کار میزارین. خدا لعنتتون کنه. هیچ ظلمی پایدار نیست .نوبت شما هم میشه .

 • ایرج
  2024-03-01 00:06

  سلام
  ولا گرفتاریم چرا کالا برگ‌بهمن ماه واریز نکردن من روز همین کالا برگ حساب کرده بودم تو خرج خونم موندم پس کی میریزن

 • علیرضاباباییان کنگاوری
  2024-03-01 09:12

  سلام من بیکارو۶ماهه دوتا بچه دارم رهن خونه. اینقدربالا رفت وسایلمو گذاشتم زیر زمین مادرخانمم سهام عدالت هم نداریم جز دهم هشتم هم هستیم کالابرگ هم شارژ نشد بنظر شما مرگ از این زند گی بهتر نیست

 • ناشناس
  2024-03-01 22:56

  من سه تا بچه دارم با کالا برگ تا آخر ماه سر میکنم شوهرم کارگر کالا برگ بهمن نریختن نخواستیم فجرانه

 • سولمازاحمدی
  2024-03-02 19:36

  سلام مایک خانواده پنج نفره ..شوهرم شش ماهه بیکارشده..درروستازندگی میکنیم..یارنه معیشتی حق همه می‌باشد دهک بندی چگونه انجام شده طرف چندتاخونه وماشین وزمین داره به آن کالای فجرتعلق گرفته به ماکه چیزی نداریم تعلق نگرفته توروخدا به فکرماهم باشید خیلی به این یارانه معیشتی نیازداریم

 • سیدرحیم مقدم حسینی
  2024-03-03 03:55

  سلام عرص ک

 • ناشناس
  2024-03-05 14:56

  سلام دوستان متاسفانه فروشگاه های طرف قرارداد علاوه بر کالا برگ مبلغ100000تومان به اجبار به ازای هرنفرباید خرید کنی ،

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی