کاهش وزن آسان تنها با جویدن این ماده

کاهش وزن آسان تنها با جویدن این ماده
اگر احساس بیماری می کنید، تولید بزاق ناشی از جویدن آدامس کندر می تواند به شما کمک کند تا احساس بهتری داشته باشید.
به گزارش کارگر آنلاین ، بیماری ریفلاکس معده به مری (GERD) زمانی است که اسید معده به لوله ای که دهان و معده شما را به هم متصل می کند، جریان می یابد.

رفلاکس حنجره زمانی است که اسید معده از مری به سمت گلو می رود. آدامس همچنین ممکن است حداقل برای مدت کوتاهی به خشکی دهان کمک کند. اما مانند رفلاکس، این یک درمان نیست.

سایر فواید سلامتی جویدن آدامس عبارتند از:
کالری سوزی
در هنگام آدامس جویدن می توانید ۱۱ کالری در ساعت بسوزانید و با گذشت زمان، این میزان کالری سوزی بیشتر می شود.

تقویت حافظه
ویدن آدامس جریان خون را به مغز افزایش می دهد که می تواند به تقویت حافظه کمک کند.

مبارزه با خواب آلودگی
اگر احساس خستگی می کنید، مقداری آدامس بجوید تا هوشیار بمانید.

از بین بردن حالت تهوع

اگر احساس بیماری می کنید، تولید بزاق ناشی از جویدن آدامس می تواند به شما کمک کند تا احساس بهتری داشته باشید. این امر به ویژه در مورد بیماری حرکت و تهوع صبحگاهی در دوران بارداری صادق است.
جویدن آدامس بدون قند می تواند خطر پوسیدگی دندان را کاهش دهد
جویدن آدامس بدون قند می تواند به مکمل رژیم های بهداشت دهان و دندان مانند مسواک زدن دو بار در روز و نخ دندان کشیدن روزانه دندان کمک کند، زیرا جویدن آدامس اثری مشابه با آن عادت های مهم روزانه دارد.
با این حال، برخلاف مسواک زدن و نخ دندان کشیدن دندان کودکان که نیاز به کمک والدین دارد، جویدن آدامس نیازی به کمک یا نظارت والدین ندارد. بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده در این مطالعه، محققان بر این باورند که جویدن آدامس بدون قند اکنون باید به عنوان روشی مؤثر برای کنترل ایجاد پوسیدگی در دندان بچه‌ها در نظر گرفته شود.
از سوی دیگر مصرف یک رژیم غذایی متعادل، قند اضافی را کاهش می دهد که عامل اصلی ایجاد حفره ها و بیماری های دندانی است. در حال حاضر، یک مطالعه جدید ممکن است ابزار دیگری را که والدین در اختیار دارند برای کمک به کودکان خود به منظور جلوگیری از پوسیدگی دندان شناسایی کرده باشدکه آن جویدن آدامس بدون قند.
جویدن آدامس بدون قند می تواند به مکمل رژیم های بهداشت دهان و دندان مانند مسواک زدن دو بار در روز و نخ دندان کشیدن دندان روزانه کمک کند، زیرا جویدن آدامس اثری مشابه با آن عادت های مهم روزانه دارد.

اخبارسبک زندگیسلامت
پربازدیدلاغری
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی