پیوس نکونام را شست و پهن کرد / آقای گل پرسپولیسی ها آبرو برای استقلالی ها نگذاشت!

4 دیدگاه

پیوس نکونام را شست و پهن کرد آقای گل پرسپولیسی ها آبرو برای استقلالی ها نگذاشت!
پیوس: شک نکنید پرسپولیس قهرمان می‌شود
مهاجم پیشین پرسپولیس می‌گوید که این تیم هنوز فرصت زیادی برای جبران امتیازات عقب افتاده دارد و قطعاً قهرمان لیگ بیست‌ویکم خواهد شد.

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، فرشاد پیوس، درباره تساوی یک – یک پرسپولیس مقابل پدیده در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس خوب بازی کرد،‌ خوب دوید و موقعیت‌های خوب زیادی را هم خلق کرد. بچه‌ها می‌خواستند بازی را ببرند ولی پدیده تیم انتهای جدولی بود و انگیزه زیادی داشت. دوندگی بازیکنان حریف خیلی زیاد بود و همه جای زمین دو بازیکن بالای سر بازیکن صاحب توپ پرسپولیس بودند و اجازه رد شدن را نمی‌دادند. تیم‌های انتهای جدول انتحاری و با تمام وجود بازی می‌کنند. حدس می‌زدیم پرسپولیس با اختلاف پدیده را شکست دهد اما فوتبال روی بدش را به این تیم نشان داد.

وی ادامه داد: فوتبال همین است و وقت زیاد داریم. پرسپولیس می‌تواند امتیازات زیادی را در آینده بگیرد. ضعف گلزنی تیم باید برطرف شود. نه تنها در پرسپولیس که در تمام لیگ‌ها گلزنی کمتر شده است. دلیل آن هم این است که بازیکنان خلاق کمتر شده‌اند و موقعیت کمتری خلق می‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص ضعف این تیم در خط دفاعی عنوان کرد: این موضوع به خاطر تغییرات در خط دفاع و مصدومیت‌ها است. اگر عالیشاه در این بازی حضور داشت، وحید امیری باز هم در دفاع چپ بازی می‌کرد. همین موضوع باعث شد پرسپولیس ضعف گلزنی داشته باشد. گل‌های خورده هم طبیعی است. مقابل پدیده خودمان به خودمان گل زدیم و گل حریف تاکتیکی نبود. همه این مشکلات درست می‌شود. شک نکنید که پرسپولیس قهرمان می‌شود و من به کادر و بچه‌های پرسپولیس اعتقاد دارم. این تیم منسجم است و آرام آرام به صدر جدول می‌رسد. بهترین تیم‌های دنیا هم گل می‌خورند و می‌بازند. اینطور که تیم کم کم به صدر جدول برسد بهتر است. همیشه در اواخر فصل، قهرمان مشخص می‌شود و من از الان می‌گویم این تیم قهرمان خواهد شد.

پیوس درباره حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا گفت: حذف از آسیا خیلی مهم است. این بازی‌ها برای بازیکنان بسیار مهم بوده و به لحاظ روحی و روانی روی بچه‌ها تأثیرگذار است. مشکل باشگاه‌های ما مربوط به قبل است. باید ساختارها را درست کنیم. چند سال است که به پرسپولیس و استقلال گفتند مالکیت را درست کنند و ورزشگاه اختصاصی داشته باشند. وزارت ورزش باید هر چه زودتر تکلیف این دو تیم را مشخص کند. از الان باید به فکر سال بعد باشند و ساختارها را درست کنند،‌ در غیر اینصورت سال بعد هم حضور در آسیا را از دست خواهیم داد.

منبع: تسنیم

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

4 دیدگاه.

 • مهدی امیرسلی مانی
  2024-02-28 18:48

  لنگی پیوس شما کجات می سوزه که حرفهای چندرغاز می زنید فهم ومرام مردانگی راازخوددورکردی توعددی نیستی تولنگی ها هم راهت ندهندبدلت گفتی نطقی بکشم افتابه هفت دست شام ونهارهیچ.

 • محمد
  2024-02-28 22:22

  پیوس کیه دیگه

 • لنگ حموم
  2024-03-01 08:42

  فقط می خوام بدونم فرشاد فیوز چی میزنه که این همه فاز قهرمانی میگره

 • مهدی بلوک
  2024-03-01 09:33

  پیوس کیلو چنده کلاه خودشون رو محکم بچسبن این همه دغل این همه نامردی بیشتر ازهمه هم جفتک انداختن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی