همایون شجریان از زن بابایش رونمایی کرد ! / کتایون زن زیبا و جا افتاده زیبا معادلات را عوض کرد !

در ادامه ماجرای شکایت همایون شجریان از همسر پدرش را مشاهده می کنید. البته اگر این سند واقعیت داشته باشد مشخص است که چنین اتهامی ثابت نشده است و همسر استاد شجریان هیچ اتهامی نداشته است.

پایگاه اطلاع رسانی پارسینه نوشت : بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در کانال تلگرامی خود نوشت:

پس از ادعای هک سامانه قوه قضاییه توسط یک گروه هکری، حالا در وبسایت رسمی این گروه جزییاتی از شکایت  «همایون شجریان » از «کتایون خوانساری» (همسر استاد محمدرضا شجریان) در اواخر سال ۱۳۹۶ منتشر شده است.

همایون شجریان در سال ۷۴ و در ۲۰ سالگی با «گیتا خوانساری» که خواهر کتایون خوانساری همسر دوم محمدرضا شجریان بود، ازدواج کرد و یک دختر بنام یاسمین متولد ۱۳۸۶ دارد و همایون و پدرش با هم باجناق شدند.

این اطلاعات از پرونده های قضایی در شرایطی منتشر شده که دادگستری استان تهران درباره ادعای هک سامانه قوه قضاییه در تنها واکنش رسمی خود عنوان کرده: «موضوع هک سامانه‌های قوه قضاییه صحت ندارد و صرفا یک خبرسازی کور سراسیمه برای تحت تاثیر قرار دادن خبر بازگشت اموال بابک زنجانی است. موضوع هک سامانه‌های قوه قضاییه صحت ندارد و همه سامانه های قوه قضاییه هیچ آسیبی ندیده و به فعالیت خود ادامه می‌دهند. برخی از آنها نامه‌های اداری مخدوش و دستکاری شده تاریخ گذشته هستند که در گذشته نیز در برخی رسانه‌های زرد معاند منتشر شده بودند.»

همایون شجریان