فرصت ۳ روزه سامانه یکپارچه برای جایگزینی خودروها+ جدول

1 دیدگاه

فرصت ۳ روزه سامانه یکپارچه برای جایگزینی خودروها+ جدول

طرح تبدیل اختیاری محصولات شرکت بهمن موتور ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای داخلی (با نوبت تحویل زمستان ۱۴۰۲) آغاز شد.

در راستای جلب رضایت متقاضیان محصولات شرکت بهمن موتور، به اطلاع آن دسته از متقاضیان دارای اولویت با نوبت زمستان 1402 می رساند: امکان تبدیل اختیاری محصولات فیدلیتی و دیگنیتی با محصولات سایر شرکت های تولیدی به شرح مندرج در جدول ذیل، از روز دوشنبه مورخ 1402/12/07 الی چهارشنبه مورخ 1402/12/09 در سامانه سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای داخلی به آدرس اینترنتی https://www.esalecar.ir آغاز خواهد شد.

ساز و کار تبدیل اختیاری خودرو در سامانه یکپارچه خودروهای داخلی :

• در ابتدا متقاضی می بایست به صفحه جزئیات سفارش مراجعه و نسبت به انتخاب گزینه لغو سفارش خود اقدام نموده تا خودرو قبلی حذف گردد.

• پس از لغو سفارش محصول قبلی توسط متقاضیان، امکان انتخاب یک محصول از سبد محصولات اعلامی در سایت برای ایشان، میسر می باشد.

• بدیهی است با توجه به ظرفیت محدود برخی از محصولات، در صورت تکمیل ظرفیت آن محصول، متقاضیان می بایست نسبت به انتخاب محصول دیگر از محصولات عرضه شده اقدام نمایند.

نکات مهم :

• در صورت لغو سفارش و عدم انتخاب محصول جدید، پس از پایان مهلت ثبت نام، سفارش متقاضی به محصول قبلی بازگردانی می گردد.

• پس از مشارکت متقاضیان در طرح تبدیل اختیاری و فراخوان توسط خودروساز، در صورت عدم تکمیل وجه توسط ایشان در زمان مقرر برای محصول جدید، به منزله انصراف از طرح تلقی می گردد و متقاضی از اولویت بندی خودرو داخلی در سامانه یکپارچه حذف میگردد.

زمان بندی طرح :

از روز دوشنبه مورخ 1402/12/07 الی چهارشنبه مورخ 1402/12/09 مدت 3 روز امکان تبدیل اختیاری محصولات فوق برای متقاضیان باقیمانده محصولات بهمن موتور از لیست انتظار مشتریان نوبت زمستان 1402 فراهم بوده و پس از اطلاع رسانی توسط خودروساز محصول جدید، امکان ثبت نام و تکمیل وجه به مدت هفت روز می باشد.

اخباراقتصادخودرو
پربازدیدثبت نام خودرو
 

1 دیدگاه.

  • مهدی
    2024-03-01 00:11

    حالا که می خواهید بذل بخشش کنید یک سهمیه بنز وارداتی یا کمری بجای دیگنیتی بدهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی