زلزله در پرسپولیس / تصمیم مهم اوسمار لو رفت / قلم قرمز بر روی این بازیکنان

2 دیدگاه

زلزله در پرسپولیس / تصمیم مهم اوسمار لو رفت / قلم قرمز بر روی این بازیکنان

​تا آخرین ساعت نقل و انتقالات باید منتظر تعیین تکلیف خط حمله پرسپولیس بمانیم.

با وجود جذب عیسی آل کثیر که در نخستین بازی اولین گلش را هم برای پرسپولیس به ثمر رساند و البته ابوالفضل بابایی جوان از فجر سپاسی خط حمله پرسپولیس همچنان آبستن تغییراتی دیگر است.

جلسه با نبیل در روز عید

با اینکه یکشنبه به مناسبت نیمه شعبان تعطیل است اما باشگاه پرسپولیس بسته نخواهد بود و قرار است جلسه نهایی مدیران باشگاه پرسپولیس با نبیل باهویی و مدیر برنامه‌های این بازیکن در روز نیمه شعبان در ساختمان باشگاه برگزار شود. باشگاه پرسپولیس دنبال توافق نهایی با این مهاجم سوئدی مراکشی است و قصد دارد او را از لیست خارج کند.

قبل از این صحبت‌های مقدماتی بین مدیران باشگاه و مدیر برنامه‌های این بازیکن انجام شده و قرار است در جلسه نهایی درباره مسائل مالی صحبت شود.

شهاب زاهدی همچنان به فکر رفتن

شهاب زاهدی به فکر جدایی است و از موضع خود کوتاه نمی‌آید. هر چند زاهدی در نیم فصل اول عملکرد بدی نداشت اما آنقدر که باید از سوی هواداران پرسپولیس در فضای مجازی حمایت نشد ضمن اینکه بعد از دو بازی اخیر در نیم فصل اول به خاطر موقعیت‌های گلی که از دست داد دوباره مثل شروع فصل تحت فشار انتقادات قرار گرفت و با آل کثیر مقایسه شد که این مسائل برای شماره 20 سرخ‌ها آزاردهنده بوده است.

منتهی مهم‌ترین مسئله‌ای که ظاهرا باعث شده تا زاهدی برای جدایی مصر باشد جذب عیسی آل کثیر در نیم فصل دوم است. زاهدی با علم به اینکه با حضور آل کثیر و تجربه بازی و گلزنی‌اش در پرسپولیس جا برای او در ترکیب اصلی تنگ خواهد شد دنبال جدایی و رفتن به جی لیگ ژاپن است.

باشگاه پرسپولیس البته مخالفت خود با انتقال او را اعلام کرده و با وجود اینکه بخشی از مبلغ انتقالش از زوریا اوکراین به تیم ژاپنی، به این باشگاه خواهد رسید فعلا در مقابل این انتقال ایستاده است.

پرسپولیس یک مهاجم جدید می‌خواهد

در صورت توافق با نبیل باهویی برای فسخ قرارداد، پرسپولیس در صورتی با جدایی شهاب زاهدی مخالفت خواهد کرد که بتواند یک مهاجم جدید جذب کند.

مدیران باشگاه پرسپولیس از گزینه‌های مخفی‌شان هیچ حرفی نمی‌زنند اما به نظر می‌رسد برای تقویت خط حمله گزینه داخلی دیگری دارند که طی ساعات اخیر صحبت از ارسلان مطهری مهاجم رانده شده از استقلال مطرح شده که بعید است هواداران پرسپولیس به خاطر موضع گیری‌های این بازیکن علیه پرسپولیس با این انتقال موافق باشند.

از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس به این مسئله هم فکر کرده که اگر در مهلت باقی مانده تا پایان نقل و انتقالات نتواند مهاجم دیگری جذب کند بعدا می‌تواند دنبال بازیکنان آزاد برود که در این شرایط هم برای جذب بازیکن داخلی هم خارجی می‌تواند اقدام کند.

فقط تا دوشنبه ساعت 12 وقت دارند

باشگاه پرسپولیس تا پایان مهلت نقل و انتقالات فرصت دارد که ماجرای نبیل را به پایان برساند و البته تکلیف شهاب زاهدی برای رفتن یا ماندن روشن شود. زمان نقل و انتقالات زمستانی ساعت 12 دوشنبه شب هفتم اسفند ماه به پایان خواهد رسید و باید تکلیف ورودی‌ها و خروجی‌های این تیم تا آن زمان روشن شود.

با خارج کردن یکی از بین نبیل باهویی یا شهاب زاهدی از لیست پرسپولیس، اوستون اورنوف می‌تواند وارد لیست خارجی‌های این تیم شده و در بازی چهارشنبه مقابل ذوب آهن برای اولین بار به میدان برود.

گفتنی است بعد از پایان مهلت نقل و انتقالات زمستانی باشگاه پرسپولیس فقط می‌تواند بازیکنان آزاد که تحت قرارداد باشگاهی نباشند را جذب کند.

اخبارورزش
اوسمارپربازدیدپرسپولیس
 

2 دیدگاه.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی