این پرسپولیسی با تریلی از روی اوسمار گذشت / حیف نیست پرسپولیس..

این پرسپولیسی با تریلی از روی اوسمار گذشت / حیف نیست پرسپولیس..
عسگری: انتخاب اوسمار برای پرسپولیس مسخره بود
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی، انتخاب مسخره و زشتی بود. البته من اصلاً با او مشکلی ندارم.

حمید علی‌عسگری درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: مهمترین اتفاق این بازی، گرفتن ۳ امتیاز بود که پرسپولیس توانست آن را بگیرد و تا حدی فشار از روی تیم کمتر شود.

وی در مورد اینکه پرسپولیس در دیدارهای آلومینیوم و تراکتور موقعیت‌های گل زیادی ایجاد کرد، عنوان کرد: ساختن فرصت گل روی دروازه حریف، یک بحث است و حفظ نتیجه یک بحث دیگر که به طور حتم مهم‌تر خواهد بود. پرسپولیس خوب بازی می‌کند، اما به خاطر حواشی اطراف تیم، تمرکز کافی ندارد.

کارشناس فوتبال درباره عملکرد اوسمار در پرسپولیس یادآور شد: اوسمار در ۲ بازی اخیر در لیگ برتر ترکیب گل‌محمدی را در زمین گذاشت، چون این تیمی است که یحیی جمع کرده است. اوسمار هم مربی‌ای نبود که قبلاً در ایران کار کرده باشد و اطلاعاتی در مورد فوتبال ایران نداشت که بگوییم تسلط کاملی دارد. به نظرم انتخاب او به عنوان سرمربی انتخاب مسخره و زشتی بود. من اصلاً با او مشکلی ندارم، بی‌احترامی و توهینی به او نمی‌کنم، اما انتخاب او به عنوان سرمربی پرسپولیس برایش دو سر بُرد بود. در انتخاب سرمربی جدید برای پرسپولیس، می‌توانست یک اتفاق بهتر بیفتد. به نظرم پرسپولیس با اوسمار فصل خوبی را سپری نخواهد کرد و سخت است که نتیجه بگیرد.

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان اوسمار را به عنوان سرمربی انتخاب کردند، گفت: اولاً بازیکنان در جایگاهی نیستند که سرمربی انتخاب کنند. بازیکنان فقط نظر و پیشنهاد می‌دهند و مسئولیت بر عهده کس دیگری است که سرمربی قبلی را برداشته و نفر جدید را جایگزین او کرده است. به نظرم اگر سرمربی قبلی در مسائل فنی خوب نبوده و سرمربی جدید انتخاب شده است، باید گزینه مناسب و بهتری باشد. در حالی که اوسمار چنین شرایطی نداشت و انتخاب او یک اتفاق عجیب بود.

علی‌عسگری در مورد بازگشت مجدد عیسی آل‌کثیر به پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس در خط حمله مشکلات زیادی داشت و عیسی گزینه‌ای است که همه جوره به درد تیم می‌خورد و تأثیرش زیاد است. بازگشت آل‌کثیر به پرسپولیس ۱۰۰ درصد تأثیر مثبتی روی روند تهاجمی تیم خواهد گذاشت. او از جهاتی انگیزه بالایی برای درخشش در پرسپولیس دارد و می‌تواند به تیم کمک کند.

وی درباره عدم حضور بیرانوند در دیدار هفته هجدهم مقابل ذوب‌آهن اصفهان خاطرنشان کرد: زمانی که تیمی به هر دلیلی در یک پست گزینه نداشته باشد، از نفر دوم استفاده خواهد کرد. باید همه اعضای تیم فوتبال پرسپولیس به دروازه‌بان جوان‌شان روحیه بدهند و برای او شرایط خوبی مهیا کنند تا بتواند بهترین عملکردش را در دیدار پیش‌رو داشته باشد. امیدوارم بازی با ذوب‌آهن نقطه عطفی در زندگی امیر رفیعی باشد و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

منبع: خبر ورزشی

اخبارورزش
اوسمارپربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی