فوری/ شاه‌مهره نقل و انتقالات استقلال ترکاند + عملکرد جنجالی بازیکن خارجی!

5 دیدگاه

فوری/ شاه‌مهره نقل و انتقالات استقلال ترکاند + عملکرد جنجالی بازیکن خارجی!
خرید جدید استقلال در اولین عملکرد خود گل کاشت.
خرید جدید آبی‌پوشان در اولین حضور خود عملکرد بسیار خوبی در زمین داشت و گل زد.

جلال‌لدین ماشاریپوف، خرید جدید استقلالی‌ها که سال‌ها نامش در اطراف این تیم شنیده می‌شد بالاخره با لباس این تیم به میدان رفت و شروع بسیار خوبی در جمع آبی پوشان داشت.

این بازیکن ازبکستانی توانایی بازی در پست هافبک هجومی، وینگر و حتی مهاجم را دارد اما در بازی مقابل ملوان در پست مهرداد محمدی، کمی عقب‌تر از مهاجم نوک بازی کرد و توانست با ارائه نمایش خوب حتی گل هم بزند. او هم به خط هافبک نزدیک می‌شد و توپگیری می‌کرد و هم در خط حمله موثر ظاهر می‌شد.

ماشاریپوف بازیکنی خلاق است که تکنیک و هوش بسیار خوبی دارد و از همان اولین حضور خود در استقلال توانست با دیگر بازیکنان هماهنگ شود. نوع ضربه زدن (تاچ) او به توپ گواه این مساله است که فوتبال در ذهن او با دیگر بازیکنان تفاوت دارد. او از کار بیهوده با توپ می‌پرهیزد و از هر دو پایش استفاده می‌کند. به طور مثال او در صحنه گلی که به ثمر رساند در لحظه مناسب در محوطه جریمه حضر پیدا کرد و با پای غیر تخصصی، بدون اتلاف وقت و کار اضافه با توپ، گل اول استقلال را به ثمر رساند. گلی که شاید دیگر بازیکنان استقلال نمی‌توانستند آن را به ثمر برسانند زیرا نه مثل ماشاریپوف فورا تصمیم‌گیری می‌کردند و نه آن تصمیم را به سرعت اجرا؛ نمونه بارز این مساله را هم می‌توان فرصت‌سوزی‌های بلانکو دانست. همچنین باید اشاره کرد که او فرم خوبی از نظر جسمانی دارد و این مساله در نهایت منجر به این شده تا او را فرمانده جدید آبی‌ها در زمین بدانیم.

به نظر می‌رسد استقلالی‌ها پس از مدت‌ها توانسته‌اند بازیکنی با ویژگی‌های مناسب در خط هافبک و حمله پیدا کنند و حالا خط هافبک این تیم با حضور این بازیکن بین‌المللی اعتبار ویژه‌ای گرفته است. باید دید اما درخشش ماشاریپوف مقطعی است یا آبی‌‌ها می‌توانند مانند جبارف، یک ستاره ازبکستانی دیگر در ترکیب خود داشته باشند.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

5 دیدگاه.

 • ناشناس
  2024-02-24 19:45

  ماشا بازیکن بسیار با تکنیک و باهوشی هست انشاالله که برامون بدرخشه

 • ناشناس
  2024-02-25 02:01

  بلانکو هم عالیه در کنارما شار و مهرداد غوغا ست

 • رحیم منوچهری
  2024-02-25 02:05

  بلانکو هم عاليه در کنار ما شار و مهرداد مثلث برمودا

 • حسین جعفری
  2024-02-26 10:21

  ماشا با تکنیک است در کنار مهرداد یا بابایی بهترین خط حمله میشه بلانکو زیاد خطرناک نیست بابایی یا مهرداد محمدی در کنار ماشالله بهترین زوج حمله هستن

 • برانکو یک خرید فیک وبدرد نخور حتی دروازه خالی رو میزنه تو اوت مهرداد هم بازیکن یک ربع. بیشتر نیست وقدرت بدنی اصلآ ندارد بابا اینارو بندازین بیرون یک مهاجم خارجی مثل تورس بگیرید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی