اولین واکنش رسمی پرسپولیس به جذب ارسلان مطهری | شهاب زاهدی جدا می شود؟

1 دیدگاه

واکنش رسمی پرسپولیس به جذب ارسلان مطهری | شهاب زاهدی جدا می شود؟
حسین بادامکی درباره شرایط جدایی شهاب زاهدی توضیح داد: ما حتما باید یک بازیکن را که از سهمیه خارجی است، از لیست کنار بگذاریم

حسین بادامکی سرپرست معاونت باشگاه ورزشی پرسپولیس در گفتگو با برنامه رادیویی ۴۴۲ رادیو جوان درباره شرایط این تیم صحبت کرد و ابتدا نسبت به وضعیت دروازهبانان این تیم گفت: همانطور که هواداران پرسپولیس اطلاع دارند، لیست تیم در بخش بزرگسالان متاسفانه جا ندارد. لیست پر است و هم برای بازیکن خارجی و هم برای بازیکن ایرانی، لیست جا ندارد. ما با دو گلر بزرگسال هم صحبت کردیم اما متاسفانه به دلیل پر بودن لیست، شرایط جذب مهیا نبود. ما دو گلر از تیم های پایه اضافه کردیم و حالا شاید صحبت از آقای رفیعی است، شرایط خوبی دارند اما اینکه بازی نکردند، دلیل خاصی نیست. به گلر دوم فرصت بازی زیاد نمیرسد و سالهای گذشته هم این اتفاق رخ داد که در نهایت احمد گوهری مجبور به جدایی شد. تلاش کردیم تا گلر زیر ۲۳ ساله بازی کرده جذب کنیم اما متاسفانه اینگونه نشد.

او ادامه داد: تیمها بازیکنان زیر ۲۳ سال را علی الخصوص در پست دروازه را به سادگی از دست نمیدهند، مخصوصا اینکه با آنها قرارداد بلند مدت دارند و واقعا جدایی آنها کار سختی است.

حسین بادامکی درباره شرایط جدایی شهاب زاهدی توضیح داد: ما حتما باید یک بازیکن را که از سهمیه خارجی است، از لیست کنار بگذاریم. مدیریت اصلا تمایل به جدایی زاهدی ندارد اما پیشنهاد خوبی از فوتبال ژاپن دارد و صحبتهای اولیه با اوسمار و آقای درویش صورت گرفته تا جدا شود. مجوز جدایی صادر نشده اما از آنجا که فرصت نقل و انتقالات، دو روز دیگر به پایان میرسد، شرایط ارزیابی میشود و ما باید اورونوف را هم اضافه کنیم تا چهارشنبه او را هم داشته باشیم.

وی همچنین به شایعه جذب ارسلان مطهری اشاره کرد و خاطرنشان کرد: ایشان بازیکن خوب و ارزشمندی است اما صحبتی در این باره نشده است. لیست ما پر است و بازیکن باید ابتدا خارج شود تا کسی را جذب کنیم.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

1 دیدگاه.

  • حامد
    2024-02-25 05:15

    عاقلانه ترین کار این است الان شهاب و باهویی را سریع رد کنید ویک مهاجم خوب و تمام کننده بگیرید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی