کلاس اخلاق ستاره استقلال برای شجاع خلیل‌زاده

کلاس اخلاق ستاره استقلال برای شجاع خلیل‌زاده
مدافع استقلال پس از تساوی امروز استقلال مقابل ملوان با گفتن خسته نباشید به خبرنگاران،‌ برای بر خی بازیکنان کلاس اخلاق برگزار کرد.

شب گذشته(چهارشنبه) و در حالی که خبرنگاران ساعت‌ها در سرمای ورزشگاه آزادی منتظر پایان بازی پرسپولیس و تراکتور بودند تا صحبت‌های بازیکنان و کادر فنی دو تیم را به اطلاع مردم برسانند، شجاع خلیل‌زاده، کاپیتان تیم تراکتور که در بازی مقابل قطر در جام ملت‌های آسیا با اخراجش زمینه‌ساز حذف تیم ملی از این رقابت‌ها شد، به میکسدزون ورزشگاه آزادی آمد اما با درگیری و توهین‌ به خبرنگاران، جنجال ساز شد.

پس از رفتارهای زننده این مدافع پرحاشیه و اعتراضات گسترده به این اقدام، قرار است کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره او تصمیم‌گیری کند.

اما روزبه چشمی، مدافع ملی‌پوش استقلال پس از بازی امروز(پنج‌شنبه) استقلال مقابل ملوان که یه تساوی یک بر یک دو تیم انجامید، در میکسدزون در مقابل خبرنگاران ایستاد و با رفتاری محترمانه خطاب به خبرنگاران گفت: من آمدم به شما که در سرما ایستادید خسته نباشید بگویم، دم شما گرم.

این اقدام مدافع استقلال در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت و آن را مصداق بارز کلاس آموزش اخلاق توسط چشمی برای شجاع خلیل‌زاده دانستند.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی