این بازیکن جانشین بیرانوند در بازی بعدی پرسپولیس

5 دیدگاه

امیررضا رفیعی جانشین بیرانوند در بازی بعدی پرسپولیس
علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس در دیدار مقابل تراکتور با دریافت کارت زرد، ۴ کارته شد و دیدار بعدی سرخپوشان مقابل ذوب‌آهن را از دست داد. این مسابقه قرار است ۹ اسفند برگزار شود. امیررضا رفیعی دروازه‌بان دوم پرسپولیس است که جایگزین بیرانوند خواهد شد.

دروازه‌بان پرسپولیس با دریافت کارت زرد در دیدار مقابل تراکتور، بازی بعدی این تیم را از دست داد.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس در دیدار مقابل تراکتور با دریافت کارت زرد، 4 کارته شد و دیدار بعدی سرخپوشان مقابل ذوب‌آهن را از دست داد. این مسابقه قرار است 9 اسفند برگزار شود.

امیررضا رفیعی دروازه‌بان دوم پرسپولیس است که جایگزین بیرانوند خواهد شد.علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس در دیدار مقابل تراکتور با دریافت کارت زرد، ۴ کارته شد و دیدار بعدی سرخپوشان مقابل ذوب‌آهن را از دست داد. این مسابقه قرار است ۹ اسفند برگزار شود. امیررضا رفیعی دروازه‌بان دوم پرسپولیس است که جایگزین بیرانوند خواهد شد.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

5 دیدگاه.

 • طرفدار
  2024-02-23 14:42

  عده‌ای میخوان بیرانوند را خراب کنند خود بیرانوند هم کمکشون می‌کنه بیرانوند اعتماد بنفس کاذب داره خرابش می‌کنه باید خودشو کنترل کنه

 • ارتش سرخ
  2024-02-23 22:05

  آقای بیرانوند مواظب خودت باش ی عده ای میخوان شمارا خراب کنن،لطفا از حاشیه سازی دوری کنید و تمام تمرکزتان به تیم و بازی خودت باشه،هوشبار باشید.

 • محمد
  2024-02-24 05:38

  بیرو عزیز تو بهترین هستی به خاطر هوادارانت از حاشیه دوری کن دشمنان در کمین اند.

 • ناشناس
  2024-02-24 13:28

  سلام

 • پوریا پورهدایت
  2024-02-24 15:19

  تو بهترینی ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️🐅

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی