رونمایی الهام حمیدی از عکس خود با لباس آتش نشانی بر تن +عکس زیبا و آتشین/بیوگرافی

الهام حمیدی پس از حادثه تلخ پلاسکو با انتشار این عکس نوشت: خسته نباشید به همه عوامل آتش نشانی بابت تلاش های شبانه روزی شان و ابراز همدردی با خانواده های داغدار این حادثه تلخ ،این عکس قدیمی است و مربوط به گذشته و به پاس یادبود و احترام به صاحبان با شرف و غیرت آن لباس منتشر کردم

الهام حمیدی (Elham Hamidi) بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در تاریخ 8 آذر 1356 در تهران و در خانواده هنری به دنیا آمد. تحصیلات الهام حمیدی لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی رودهن است. نام اصلی الهام حمیدی «نوشین» است. مادر الهام حمیدی خانه‌دار و پدرش کارمند بود اما در جوانی به بازیگری در تئاتر می پرداخت. عموی پدرش هم گوینده رادیو بود. الهام حمیدی 2 برادر کوچکتر از خود دارد. الهام حمیدی عاشق بازی در نقش طنز است. او به آراستگی و مراقبت از خود در زندگی‌ بسیار اهمیت می دهد و شیک بودن لباس برایش مهم است نه گران بودن آن. الهام حمیدی مخالف عمل زیبایی است. این بازیگر ایرانی با علی دایی و همسرش در ارتباط است.

از کودکی تا بازیگری الهام حمیدی

الهام حمیدی 7 ساله بود که برای نخستین بار بازیگری را در سال 1363 و با تئاتر تجربه کرد و موفق شد جایزه اول منطقه را دریافت کند. او یک ترم به کلاس های بازیگری رفت و از اول دبستان چندین کلاس بازیگری را تجربه کرد؛ در همان کلاس ها برای بازی در آوایی در گلستان کاری از رامین لباسچی انتخاب شد. او پس از یک دوره وقفه در کار بازیگری دوباره در سال 1379 که 23 ساله شده بود از همان کلاس های بازیگری به سریال طنز معجزه ازدواج به کارگردانی علیرضا خمسه معرفی شد و برای نخستین بار جلوی دوربین رفت.

بازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی