خفه شدن مرد تهرانی با لنگه جوراب توسط زنش/ کادوی روز مرد بلای جانش شد+عکس

به نقل از جام جم آنلاین، ساعت 15 بعداز‌ظهر شنبه بیست و هشتم بهمن امسال زنی با پلیس 110 تهران تماس گرفت و اطلاع داد مرد 42 ساله همسایه‌شان در محله ستارخان فوت کرده است‌. ماموران کلانتری ستارخان با مراجعه به محل حادثه در طبقه سوم ساختمان جسد را در آشپزخانه در حالی یافتند که یک لنگه جوراب مردانه، شال زمستانی و ماهیتابه‌ای با دسته شکسته کنارش افتاده بود. آثار شکستگی روی قفسه سینه و سر او و نیز آثار خراش و جراحات روی بقیه بدنش وجود داشت. همسرش شیما که زنی 43 ساله بود در اظهاراتش گفت‌: شوهرم از بیماری روحی رنج می‌برد‌. تحت درمان روانپزشک بود و دارو و قرص‌های آرامبخش استفاده می‌کرد‌. چند مرتبه هم خودزنی کرده بود و این بار با ماهیتابه خودزنی کرد و فوت شد.

این در حالی بود که بازپرس جنایی در بررسی‌ها متوجه شد شیارهایی زیر گردن مرد فوت شده وجود دارد و وجود لنگه جوراب و شال زمستانی کنار جسد مشکوک است‌. همسر این مرد بازداشت و در بازجویی به قتل شوهرش اعتراف کرد و گفت‌: من و شوهرم 14 سال قبل آشنا شدیم و ازدواج کردیم. اختلاف‌های زیادی داشتیم‌. فرزندی نداشتیم و شوهرم قرص‌های آرامبخش مصرف می‌کرد. شب قبل هم شوهرم 10 قرص آرامبخش خورد‌. سر مسائل مختلف و نداشتن بچه دوباره دعوای‌مان شد‌. زد و خورد کردیم. وسایل آشپزخانه را به‌هم ریخت‌. ماهیتابه را برداشت و خودش را زد که دسته آن شکست. چهار زانو کف آشپزخانه نشست و داد و فریاد می‌کرد و ساکت نمی‌شد‌. شالی را برداشتم و از پشت سر به او نزدیک شدم. آن را دور گلویش انداختم اما ساکت نشد و فریاد می‌زد‌. لنگه جورابش را برداشتم و آن را در دهانش گذاشتم و دو دقیقه نگه داشتم. بعد که بیهوش شد تصور کردم به دلیل مصرف قرص‌ها به خواب رفته است. ظهر روز بعد که بیدارشدم سراغش رفتم که فوت شده بود و با صحنه‌سازی مرگش را خودکشی نشان‌دادم.

محسن اختیاری، بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر گفت‌: با اعتراف این زن به قتل شوهرش او در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از وی ادامه دارد‌. قرار شد که برای بررسی سلامت روانی به پزشکی قانونی معرفی شود‌.

جامعهحوادث
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی