هادی چوپان از قدرت خود رونمایی کرد/ گرگ ایرانی زوزه کشید / عکس بی توجهی جنجالی حریفان

هادی چوپان

هادی چوپان از قدرت خود رونمایی کرد/ گرگ ایرانی زوزه کشید / عکس بی توجهی جنجالی حریفان

تمرین بدنسازی مشترک هادی چوپان و کریس بامستد به شدت مورد توجه مخاطبان این رشته قرار گرفته است.

خبرورزشی: هادی چوپان که برای حضور در آرنولد کلاسیک راهی آمریکا شده اخیرا جلسه تمرینی مشترکی با کریس بامستد قهرمان ۵ دوره اخیر فیزیک کلاسیک داشته، یک جلسه تمرینی زیر نظر هنی رامبد که برخلاف تمرین مشترک این دو در سال گذشته (پیش از المپیا ۲۰۲۲)، لحظات فان حداقلی داشته است.

این جلسه تمرینی، به تمرینات روز پشت اختصاص داشته و هادی چوپان مطابق معمول به سنگین ترین شکل ممکن تمرین خود را پیش برده و در سوی مقابل کریس بامستد که روزهای استراحت خود را پشت سر می‌گذارد، تمرین نسبتا سبکی داشته است.

تمرین بدنسازی مشترک قبلی هادی چوپان و کریس بامستد به شدت مورد توجه مخاطبان قرار گرفته بود، تمرینی که لحظات جذاب زیادی داشت، در حالی که این جلسه تمرینی با جدیت بالایی برگزار شده است.

گرگ ایرانی علاوه بر تمرینات مشترکش با اسطوره فیزیک کلاسیک، رابطه بسیار خوب و صمیمی نیز با او دارد و شوخی‌های او با بامستد همواره مورد توجه دنبال کنندگانش در فضای مجازی قرار می‌گیرد.

چوپان در آخرین تمرین مشترک خود با بامستند نیز ترک عادت نکرد و اینبار با موهای تراشیده این بدنساز مشهور شوخی کرد که البته با خنده او و مربیشان هنی رمبد همراه بود.

گرگ ایرانی دست از سر کچل اسطوره فیزیک برنمی‌دارد!

گرگ ایرانی دست از سر کچل اسطوره فیزیک برنمی‌دارد!

اخبارورزش
پربازدیدهادی چوپان
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی