تصویر بازیگر مدیر کل را ببینید شوکه شدید می‌شوید | این بازیگر مدیر کل چقدر از بین رفته است

تصویر بازیگر مدیر کل را ببینید شوکه شدید می‌شوید | این بازیگر مدیر کل چقدر از بین رفته است

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال مدیر کل با اسامی و عکس ها و نقش های هنرپیشه های سریال مدیرکل همراه با اسامی عوامل با بازی ایمن زیدان (احمد)، خالد تاجا، سعدالدین بقدونس، نادین الخوری (حمیده)، بسام لطفی، ایمن رضا، اندریه سکاف در ادامه مطلب میخوانید.

به گزارش شمانیوز؛ مدیر کل (یومیات مدیر عام) نام مجموعه تلویزیونی محصول کشور سوریه در سال ۱۹۹۵ در ژانر کمدی و اجتماعی است با بازی بازیگران معروف سینمای سوریه به یکی از جذابترین و پربیننده ترین سال های تلویزیونی تبدیل شد. این سریال در ۲۶ قسمت تولید شده و قرار ست از ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ از شبکه تماشا جایگزین سریال عزالدین قسام شود تا بینندگان با تماشای آن لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنند.

سریال مدیر کل

 خلاصه داستان و بازیگران و اسامی و بیوگرافی بازیگران

سریال طنز مدیرکل در ژانر کمدی و خانوادگی به کارگردانی حسام شربتجی است. این سریال محصول سال ۱۹۹۵ می باشد. نگارش فیلم‌نامه این مجموعه تلویزیونی از زیاد الریس، مونتاژ آن با خالد دهنی و کارگردانی آن نیز با هشام شربتجی است و در آن بازیگران معروف و شناخته شده سوری چون: ایمن زیدان، خالد تاجا، سعدالدین بقدونس، نادین الخوری، بسام لطفی، ایمن رضا، اندریه سکاف و … به ایفای نقش پرداختند.

سریال مدیر کل

این سریال برای اولین بار در در اول اکتبر ۱۹۹۵ در تلویزیون سوریه پخش شد. مدیر کل تاکنون چندین بار از شبکه های مختلف تلویزیون ایران پخش شده است ویکی از سریال های محبوب و پرطرفدار در ایران می باشد.

در سال ۱۳۷۵ این مجموعه تلویزیونی از سوی «امور دوبلاژ شبکهٔ ۲» در ۲۶ قسمت جهت انجام دوبله و صداگذاری به یکی از مدیران دوبلاژ (محمود قنبری) سپرده شد و در نوروز ۱۳۸۲ به روی آنتن شبکهٔ ۲ رفت.

 

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی