خبر جدید از پرسپولیس / مرد بی حاشیه که سوهان روح شد

خبر جدید از پرسپولیس / مرد بی حاشیه که سوهان روح شد

شفقنا ورزشی- سنگربان کروات که در دوران حضورش در پرسپولیس بی حاشیه ترین بازیکن تیم بود بعد از جدایی به سوهان روح هواداران و باشگاه تبدیل شده است.

به گزارش شفقنا ورزشی، بوژیدار رادوشوویچ در دوران حضورش در پرسپولیس یکی از بی حاشیه ترین و آرام ترین بازیکنان تیم بود.

باوجود آنکه به ندرت فرصت بازی به این سنگربان می رسید اما به هیچگاه اعتراضی به نیمکت نشینی نداشت و هر گاه فرصت بازی به او می رسد با انگیزه و روحیه زیادی بازی می کرد و مهم تر اینکه روی نیمکت هم بیشتر از بازیکنان داخل زمین حرص می خورد و همین کافی بود تا به یکی از محبوب ترین بازیکنان تبدیل شود.

رادوشووچ ۶ سال پیراهن پرسپولیس را برتن کرد و از این حیث در بین دروازه بان های خارجی تیم رکورددار بود. باوجود آنکه او دروازه بان دوم و نیمکت نشین بود اما مدیران وقت باشگاه پرسپولیس با او قراردادی طولانی مدت با قیمت بالا را امضا کرده بودند غافل از اینکه روزی چنین موضوعی حسابی برای آنها دردسر ساز می شود.

این دروازه بان کروات در دوران حضورش در پرسپولیس بدون حاشیه بود اما بعد از جدایی به آقای حاشیه تبدیل شده است و برای چندمین بار است که به خاطر شکایت او پنجره سرخ پوشان بسته می شود. پرسپولیس این بار چک ها و رقم قرارداد رادوشوویچ را پرداخت کرده است اما این سنگربان به خاطر تاخیر در پرداخت مالیات چندین روز است که پنجره پرسپولیس را بسته است.

در نیم فصل دوم که پرسپولیس به شدت به خرید های جدید خود نیاز دارد پنجره نقل و انتقالاتی بسته است و اقای رادوشوویچ باوجود آنکه باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که مالیات این دروازه بان را پرداخت کرده اما همچنان حاضر به رضایت و صلح با باشگاه سرخ پوش نیست تا بیش از همه هواداران از این وضعیت آن هم قبل از جدال حساس با تراکتور کلافه و عصبی باشند

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی