پوتین از عشق جدید خود رونمایی کرد/ چراغ سبز خانم کمر باریک به رئیس جمهور روسیه + عکس جنجالی

پوتین از عشق جدید خود رونمایی کرد/ چراغ سبز خانم کمر باریک به رئیس جمهور روسیه + عکس جنجالی

اکاترینا کاتیا میزولینا ۳۹ ساله، دختر یک سناتور متعصب طرفدار پوتین و مخالف اوکراین است که به عنوان «نگهبان اخلاق» پوتین، رئیس لیگ اینترنت امن روسیه است. میزولینا سانسورگر وب بوده و هدفش حذف انتقادات از پوتین به ویژه در مورد جنگ با اوکراین است.

در همین راستا، رسانه‌های اوکراینی گزارش کرده‌اند که  ولادیمیر پوتین عاشق زنی شده که انتقادات اینترنتی از رهبر روسیه را سانسور می‌کند.

همچنین، ولگا رومانوف فعال حقوق بشر روسی، به کانال ۲۴ اوکراین گفته که کاتیا میزولینا مطابق سلیقه پوتین است. چراکه این زنان باربی‌گونه همیشه با سلیقه پوتین جور هستند. رومانوف او را به معشوقه قبلی پوتین، سوتلانا کریونوگیخ، مالک باشگاه استریپ‌تیز و مولتی‌میلیونر در سن پترزبورگ تشبیه کرد.

گفتنی است، میزولینا در سال ۲۰۰۴ از دانشکده مطالعات شرقی و آفریقایی دانشگاه لندن فارغ‌التحصیل شده و دارای مدرک تاریخ هنر و زبان اندونزیایی است. او همچنین به عنوان مترجم در هیئت‌های رسمی روسیه فعالیت داشته است.

میزولینا به عنوان رئیس لیگ اینترنت امن روسیه از سانسور اینترنت، اعمال جریمه و سایر تحریم‌ها علیه رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی حمایت می‌کند.

به نقل از اقتصادآنلاین، پوتین پیش از این برای مدتی طولاتی با آلینا کابائوا، برنده مدال طلای المپیک ژیمناستیک ریتمیک رابطه عاشقانه داشته و برخی معتقدند که حاصل رابطه آن‌ها دو یا سه فرزند است که در مجموعه‌ای از کاخ‌ها و اقامتگاه‌های رسمی متعلق به رئیس جمهور روسیه، زندگی می‌کنند.

انتهای پیام

اخبارسیاسی
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی