حمله رقیب چغر و بد بدن عابدزاده به سرمربی الهلال!

حمله رقیب چغر و بد بدن عابدزاده به سرمربی الهلال!
دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال عربستان به نقطه ضعفی در الهلال اشاره کرد که سپاهان به عنوان حریف آسیایی این تیم می‌تواند از آن در بازی برگشت بهره ببرد.محمد الدعایه از نقطه ضعف برجسته‌ای در تیم الهلال ریاض یاد کرد که می‌تواند باعث باز شدن دروازه این تیم در هر بازی شود. دروازه‌بان قرن فوتبال آسیا همچنین اشاره کرد که این ضعف آبی‌پوشان شهر ریاض در دیدار اخیرش در لیگ قهرمانان آسیا برابر سپاهان نیز با وجود کسب پیروزی ۳ بر یک مشهود بود.

محمد الدعایه در تلویزیون عربستان پس از پیروزی ۳ بر یک شب گذشته الهلال برابر الرائد در هفته بیستم لیگ حرفه‌ای فوتبال این کشور گفت: ژرژ ژسوس (سرمربی الهلال) همچنان اشتباه در روش دفاعی پیشرفته را تکرار می‌کند که باعث حمله‌های جدی تیم حریف در دو دیدار اخیرش برابر سپاهان و الرائد شد. این روش به پیشروی اغراق‌آمیز خط دفاعی کمک می‌کند و الهلال به واسطه درخشش کولیبالی برابر الرائد فقط یک گل دریافت کرد. این روش نباید ادامه یابد، زیرا در توپ‌های بلند و ضدحمله‌ها برای الهلال خطرآفرین خواهد بود. زمانی که این اشتباه تکرار شود باید مورد اصلاح قرار بگیرد.

تیم الهلال ریاض پنجشنبه هفته جاری (سوم اسفند) از سپاهان در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه جدیدش یعنی کینگدام آره‌نا میزبانی خواهد کرد. بازی رفت این دو تیم در اصفهان با نتیجه ۳ بر یک به سود الهلال پایان یافت.

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی