وام فوری با اقساط 60 ماهه و سود 4 درصد / نحوه پرداخت وام قرض الحسنه 300 میلیونی ویژه نوروز به همه + جزئیات

9 دیدگاه

وام فوری با اقساط 60 ماهه و سود 4 درصد / نحوه پرداخت وام قرض الحسنه 300 میلیونی ویژه نوروز به همه + جزئیات
وام قرض الحسنه وامی است که بانک ها در جهت کمک به اقشار کم درآمد جامعه در نظر گرفته است. وام قرض الحسنه از محبوب ترین وام ها در بین مردم است چون همانطور که از نام آن پیداست وام قرض الحسنه وامی با نرخ سود کمتری نسبت به دیگر وام هاست. در ادامه اخبار جدید از وام قرض الحسنه را بخوانید.
آیا چیزی درباره وام‌های خرد شنیده‌اید. به کدام تسهیلات وام خرد می‌گویند؟ وام خرد به وام‌هایی گفته می‌شود که مبلغ آن‌ها نسبت به وام‌های معمولی کمتر است.وام‌های خرد در ایرانالبته طی یکی دوسال اخیر با افزایش خوبی روبه‌رو شده‌اند و در حال حاضر می‌توان سقف ۳۰۰ میلیونی تسهیلات خرد دریافت کرد. وام‌های خرد یا همان وام ۳۰۰میلیون تومانی به دو دسته تقسیم می‌شوند: وام‌های قرض‌الحسنه ۳۰۰ میلیون تومانی و وام‌های با سود.

شرایط دریافت وام‌ قرض الحسنه ۳۰۰ میلیونی
این دسته از وام‌های خرد، معمولا با کارمزد کم ۴درصد و بدون سود به متقاضیان داده می‌شوند. اما گرفتن وام بدون سود ۳۰۰ میلیونی معمولا یک شرط بزرگ هم دارد. افتتاح حساب و گذاشتن سپرده کافی به مدت لازم در آن بانک برای دریافت وام قرض‌الحسنه . یعنی وام ۳۰۰ میلیونی بدون سود تنها با گرفتن میانگین حساب و در صورتی که گردش حساب‌تان به مقدار لازم باشد، امکان‌پذیر است. پس اگر قصد گرفتن این وام را دارید، باید مبلغ لازم پول برای گرفتن وام را حداقل به مدت سه ماه در حساب‌تان نگه دارید. بانک‌ رسالت و بانک مهر ایران هم به عنوان بانک‌هایی که بیشترین تسهیلات قرض الحسنه را در شبکه بانکی به متقاضیان می‌دهند، بهترین بانک‌ها برای گرفتن وام ۳۰۰ میلیونی قرض الحسنه هستند.

وام‌ قرض الحسنه خرد با سود بانکی
بعضی دیگر از بانک‌ها وام‌های خرد را با سود بانکی به متقاضی می‌دهند. بیشتر این وام‌ها در قالب طرح‌هایی برای خرید کالای ضروری، تعمیرات مسکن یا سرمایه‌گذاری برای کسب‌وکار ارائه می‌شوند. وام ۳۰۰میلیونی معمولا با سود بین ۱۸ تا ۲۵درصد داده می‌شود. اقساط این وام هم معمولا بین ۱۲ تا ۶۰ ماه متغیر است. فراموش نکنید سود بانکی و بازپرداخت اقساط در هر کدام از طرح‌های بانکی متفاوت هستند و اولویت شما باید وام با سود پایین‌تر و اقساط طولانی تر باشد.

داشتن سن بالای ۱۸سال

ارائه گواهی اشتغال بکار یا جواز کسب به بانک

داشتن ضامن معتبر

سپردن چک ضمانت یا سفته خودتان به بانک

داشتن رتبه اعتباری مناسب و نداشتن وام یا اقساط معوقه

انواع طرح‌های بانکی که با مراجعه به بانک مربوطه می‌توانید تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان وام بگیرید:

بانک سینا: این بانک در قالب سه طرح «تعمیرات مسکن»، «طرح سپیدار» و «طرح نیلوفر» به مشتریان وام تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان می‌دهد. طرح اول یعنی همان تعمیرات مسکن با سود ۲۳درصد و دو طرح بعدی قرض الحسنه و با کارمزد ۴درصد به متقاضیان تسهیلات داده می‌شود.

بانک شهر: تسهیلات خرد بانک شهر با نام «پویا شهر» تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان و با سود ۲۳درصد ارائه می‌شود. البته برای گرفتن این وام با سود ۲۳درصد باید میانگین حساب و خواب سپرده هم داشته باشید و ۷۰درصد مبلغ سپرده را به‌تان وام می‌دهند. این یعنی وام بانک شهر چندان بصرفه نیست. مدت زمان بازپرداخت اقساط طرح پویاشهر هم ۳۶ماهه خواهد بود.

بانک صادرات: طرح «سپاس سپهر» این بانک هم وام خرد تا سقف ۳۰۰ میلیون می‌دهد. این تسهیلات هم قرض الحسنه بوده و فقط کارمزد ۴درصد از وام‌گیرنده دریافت می‌کند. البته این وام هم مانند دیگر تسهیلات قرض الحسنه وام‌های خرد نیاز به میانگین حساب و خواب سپرده به مدت ۲ تا ۱۲ماه دارد. سقف مدت بازپرداخت این طرح هم ۳۶ماه است.

وام سنا ۲ بانک صادارت هم از جمله وام‌‌های ۳۰۰ میلیون تومانی بوده که فرقش با سپاس سپهر در سود آن است. طرح سنا ۲ سود ۱۵ تا ۲۳ درصدی دارد که بهره‌مندی از این طرح نیاز به حداقل ۲ ماه میانگین حساب دارد.

بانک کشاورزی: در طرح «مهر ماندگار» بانک کشاورزی می‌توانید با افتتاح حساب و گذاشتن ۳ تا ۸ماه پول در حساب خودتان، تا ۳۲۵درصد سپرده‌تان وام بگیرید. این وام بسته به میزان ماندن پول در حساب و تعداد اقساط با سود ۱۰ تا ۱۴درصد به متقاضیان داده می‌شود.

موسسه ملل: موسسه ملل هم تا سقف ۳۰۰میلیون تومان به کاربران بانکی خود وام می‌دهد. این وام با سود ۲۳درصد اعطا می‌شود و البته برای گرفتن آن نیاز به داشتن ۳ضامن معتبر و رسمی دارید که گرفتنش را خیلی سخت می‌کند. نکته عجیب این‌که روش دادن این وام هم براساس داشتن میانگین حساب است.

بانک ملی: بانک ملی دو طرح برای اعطای وام خرد به مشتریانش دارد: «وام مهربانی» و «طرح صدف». سود تسهیلات طرح صدف بین یک تا ۱۸درصد است و وام مهربانی هم با سود ۴درصدی به وام‌گیرنده داده می‌شود. هر دو طرح هم براساس میانگین سپرده حساب و مدت زمانی که پول داخل حساب باقی می‌ماند، ارائه می‌شود.

بانک مهر ایران: بانک مهر ایران در قالب طرح‌های « مهریار مهر ایران» و «تسهیلات امتیازی مهر» به مشتریانش وام می‌دهد. هر دو طرح هم با کارمزد ۴درصد ارائه شده و نیاز به داشتن میانگین حساب دارند.

اخباراقتصاد
پربازدیدوام
 

9 دیدگاه.

 • ماندانا علیرضا پوری
  2024-02-19 19:37

  من ماندانا علیرضا پوری دارخواستم وام

 • ماندانا علیرضا پوری
  2024-02-19 19:39

  من ماندانا علیرضا پوری از شما تقاضا وام دارم

 • لعنت
  2024-02-20 07:38

  لعنت بر پدر و مادر نزول خور بی شرف

 • خلیل مهرانی نسب
  2024-02-20 12:26

  سلام بنده هم بانک ملت پول خوابوندم چون بخاطر شب عید ندادند وهم بانک ملی حساب دارم لطفا تو این شب عیدی لطفا وام بنده را موافقت بفرمایید

 • خلیل مهرانی نسب
  2024-02-20 12:32

  سلام بنده باخوابوندن مبلغی یک سال توبانک ملت بخاطر شب عید ندادند وبانک ملی هم حساب دارم ۲ماهه پول گذاشتم لطفا وام بنده را موافقت بفرمایید

 • داودعلیزاده افشار
  2024-02-20 21:18

  با سلام بنده بانک ملی هم سپرده حسابم بالا میباشد مستاجرم تقاضای وام ۳۰۰ میلیون وام جهت افزایش رهن خانه را دارم بازنشته میباشم

 • رقیه باقری
  2024-02-21 00:26

  کدام ۲ درصد سود خولب پول همان سود واقعی تا ۲۳درصدبه بالاهم میشود که اول حساب شده….کدام قرض الحسنه وقتی پول میخوابه سود ش حساب میشه

 • محمدیار
  2024-02-22 00:21

  چرا اینقدر تبلیغ دروغ میکنین کدام وام هفت خان رستم ولا وام مال پول داراست

 • پرویز
  2024-02-23 12:05

  لطفا فقط یک بانک را معرفی بفرمایید که طبق رویه های اعلام شده در این صفحه وام می‌دهد ممنون میشوم .تما اخبار وام دهی بانک‌ها خالی از حقیقت است .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی