چرا پنجره پرسپولیس باز نشد؟ | وکیل رادوشویچ اقدام پرسپولیس را قبول نکرد

چرا پنجره پرسپولیس باز نشد؟ | وکیل رادوشویچ اقدام پرسپولیس را قبول نکرد
باشگاه پرسپولیس در انتظار تایید نامه مفاصا حساب مالیاتی از سوی وکیل رادوشوویچ‌ است تا پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه از سوی فیفا باز شود. چهار روز قبل (۲۵ بهمن) باشگاه پرسپولیس در خبری رسمی اعلام کرد مفاصاحساب مالیاتی بوژیدار رادوشوویچ را دریافت و برایش ارسال کرده است. این خبر درحالی روز چهارشنبه منتشر شد که پرسپولیس در جریان هفته شانزدهم لیگ برتر باید به مصاف آلومینیوم می‌رفت و هواداران سرخ امیدوار بودند با باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی، بتوانند شاهد حضور بازیکنانان جدیدشان در ترکیب باشند، نکته‌ای که عملی نشد اما به راستی چرا هنوز پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس باز نشده است؟

پیگیری‌ها در این زمینه نشان می‌دهد، با توجه به اینکه هنوز اداره مالیات مبلغ دقیق مالیات رادوشوویچ را محاسبه نکرده است، پرسپولیسی‌ها با کمک یکی از اسپانسرهای خود چک ضمانتی نزد این سازمان به عنوان ضمانت گذاشتند تا پس از تعیین تکلیف نهایی، مبلغ مشخص شده را پرداخت کنند. بعد از این موضوع نامه‌ای از سوی اداره مالیات درباره رادوشوویچ به پرسپولیس داده شد و مدیران این باشگاه هم بعد از ترجمه رسمی نامه، آن را برای وکیل رادوشوویچ ارسال کردند.

در ادامه وکیل رادوشوویچ این نامه را به منزله مفاصاحساب مالیاتی قلمداد نکرده و آن را تایید نمی‌کند و به ناچار مدیران پرسپولیس مجبور می‌شوند که دوباره نامه جدیدی از اداره مالیات اخذ کنند و برای او ارسال کنند. حالا مدیران پرسپولیس منتظر هستند که وکیل رادوشوویچ این نامه را تایید و به فیفا اعلام کند تا این نهاد هم پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه را باز کند.

بعد از شکایت بوژیدار رادوشوویچ از پرسپولیس به خاطر پرداخت نشدن مالیات قراردادش، فیفا با توجه به اینکه پرسپولیس در قرارداد پرداخت مالیات قرارداد را بر عهده گرفته بود، این باشگاه را محکوم کرد که مفاصاحساب مالیاتی این دروازه‌بان‌ را اخذ کند و به او تحویل دهد و از آنجا که این کار از سوی پرسپولیس در زمان مقرر انجام نشد، فیفا تا زمان پرداخت مالیات رادوشوویچ پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس را بست.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی