قلعه نویی در آستانه اخراج / خبری عجیب درباره کارلوس کی‌روش

خبری عجیب درباره کارلوس کی‌روش
تسنیم : رسانه‌های محلی الجزایر مدعی شده‌اند که فدراسیون فوتبال الجزایر به دلیل خلق و خوی تند و مشکلات حافظه‌ای کی‌روش که اوایل ماه دسامبر ۲۰۲۳ پس از ۱۰ ماه حضورش روی نیمکت تیم ملی فوتبال قطر از سمت سرمربیگری این تیم برکنار شد، قید استخدام او را زده‌اند و مذاکرات طرفین به نتیجه نرسیده است.
دنیای فوتبال این روز‌ها شاهد انتشار اخباری مبنی بر ابتلای کارلوس کی روش به بیماری آلزایمر دارد، خبری که هنوز صحت آن چندان مشخص نشده است.

فدراسیون فوتبال الجزایر پس از اینکه تیم ملی فوتبال این کشور در مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ در پی شکست مقابل موریتانی بدون کسب هیچ بردی در مرحله گروهی از دور رقابت‌ها حذف شد، با توافق دوجانبه با جمال بلماضی سرمربی ۴۷ ساله خود قطع همکاری کرد. رسانه‌های الجزایری در روز‌های اخیر خبر داده بودند که یک مربی بومی جانشین بلماضی خواهد شد، اما نام کارلوس کی روش سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران نیز برای جانشینی او مطرح شده بود.

کریستیانو رونالدوی پسر، درخواست دست دادن پدرش را در جشن قهرمانی النصر رد کرد.

رسانه‌های محلی الجزایر مدعی شده‌اند که فدراسیون فوتبال الجزایر به دلیل خلق و خوی تند و مشکلات حافظه‌ای کی‌روش که اوایل ماه دسامبر ۲۰۲۳ پس از ۱۰ ماه حضورش روی نیمکت تیم ملی فوتبال قطر از سمت سرمربیگری این تیم برکنار شد، قید استخدام او را زده‌اند و مذاکرات طرفین به نتیجه نرسیده است.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران توانست با شکست آرژانتین به دور بعدی صعود کرد.

روزنامه ورزشی «کامپتیشن» الجزایر، اما مدعی شده؛ فدراسیون فوتبال الجزایر پس از شنیدن چیزی که توسط برخی منابع به عنوان آغاز بیماری آلزایمر کی‌روش عنوان شده، برای ادامه مذاکرات با این مربی پرتغالی که در ماه مارس ۷۱ ساله می‌شود، دچار تردید شده‌اند.
یاسین مِنور خبرنگار الجزایری، اما می‌گوید موضوع دقیقاً برعکس است و شایعه آلزایمر توسط خود فدراسیون فوتبال الجزایر پخش شده تا به هدف خود که همان عدم علاقه آن‌ها به استخدام کی‌روش بوده است، برسند.

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی