شماره پیراهن اورونوف در پرسپولیس | بازیکن ازبک وارث آقای گل شد

شماره پیراهن اورونوف در پرسپولیس | بازیکن ازبک وارث آقای گل شد
شماره پیراهن بازیکنان جدید پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ برتر مشخص شد. شنیده می‌شد اورونوف قصد دارد پیراهن شماره ۱۰ میلاد سرلک را به تن کند اما در نهایت شماره ۷۰‌ای که زمانی متعلق به علی علیپور بود را انتخاب کرد.

عیسی آل‌کثیر بازیکن پیشین و کنونی پرسپولیس با همان شماره قبلی خود یعنی شماره ۷۲ در زمین حاضر خواهد شد. عبدالکریم حسن، بازیکن قطری و مدافع سرخ‌پوشان با شماره ۳۳ در زمین حضور خواهد یافت و اوستون ارونوف هم با شماره ۷۰ بازی خواهد کرد. ابوالفضل بابایی نیز شماره ۱۸ را به تن خواهد کرد و سمیر حبوباتی هم با شماره ۳۴ به میدان خواهد رفت.

جالب اینکه شنیده می‌شد اورونوف قصد دارد پیراهن شماره ۱۰ میلاد سرلک را به تن کند اما در نهایت شماره ۷۰‌ای که زمانی متعلق به علی علیپور بود را انتخاب کرد.

عیسی آل‌کثیر همان شماره سابق خود در پرسپولیس را انتخاب کرد که مجموع دو عدد آن ۹ می‌شود و اختصاص به مهاجمان نوک دارد. عبدالکریم حسن هم شیفته پیراهن شماره ۳ بود که در اختیار فرشاد فرجی است و حالا او دو تا ۳ کنار هم دارد! شماره پیراهن ابوالفضل بابایی هم قبلا متعلق به هافبک‌های دفاعی پرسپولیس از جمله مهرداد کفشگری، محسن ربیع‌خواه و محمد شریفی بوده است.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی