پرسپولیس برای ستاره جدید توافق کرد!

پرسپولیس برای ستاره جدید توافق کرد!
باشگاه مس رفسنجان با انتقال محمد خدابنده‌لو به پرسپولیس موافقت کرد. باشگاه پرسپولیس پس از مذاکرات فراوان سرانجام موفق شد رضایت باشگاه مس رفسنجان برای انتقال محمد خدابنده‌لو را جلب کند تا این بازیکن در یک قدمی انتقال به پرسپولیس قرار بگیرد.

سرخ‌پوشان که پیش از این با ستاره مس رفسنجان به توافق شخصی رسیده بودند، حالا برای آزاد کردن او توانستند موافقت مس رفسنجان را هم بگیرند و احتمالا او در هفته جاری پرسپولیسی خواهد شد.

شنیده خبرنگار ما حاکی از آن است که ارزش این توافق ۱۰ میلیارد تومان است که هشت میلیارد تومان آن پرداخت خواهد شد و دو میلیارد هم باتوجه به بدهی مس رفسنجان، تهاتر می‌شود.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس تلاش می‌کند در روزهای آینده یک بازیکن را در لیست خروجی خود قرار دهد تا به این ترتیب جا برای خدابنده‌لو باز شود. احتمالا این بازیکن از لیست خارجی و لژیونر خواهد بود.

با انتقال محمد خدابنده‌لو پرسپولیس دومین سهمیه لیگ برتری خود را استفاده خواهد کرد و در لیست بزرگسالان نیز جای دیگری برای بازیکن جدید نخواهد داشت.

نکته مهم اینکه خدابنده‌لو در صورت انتقال به پرسپولیس برای بازی تراکتور در دسترس کادرفنی این تیم نخواهد بود و احتمالا هفته دوم را در ترکیب مس رفسنجان سپری می‌کند.

او در تمرینات مس رفسنجان نیز حضور منظمی دارد و بعد از موافقت این باشگاه با جدایی، حاضر شده که یک بازی دیگر هم برای این تیم انجام دهد.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی